Janukowycz przerywa milczenie: Wszystko wskazuje na to, że jest w Rosji

27.02.2014, 11:10; Aktualizacja: 27.02.2014, 14:07
Sanatorium w Barwisze pod Moskwą

Sanatorium w Barwisze pod Moskwą. Fot. EPA/YURI KOCHETKOV/PAP/EPAźródło: PAP
autor zdjęcia: YURI KOCHETKOV

Wiktor Janukowycz twierdzi, że nadal jest prezydentem i że to, co uchwalił parlament nie jest dla niego wiążące. Takie doniesienie ukazało się w komunikacie przekazanym rosyjskiej agencji Interfax. Janukowycz zwrócił się też z prośbą do władz Rosji o zapewnienie mu bezpieczeństwa. W odpowiedzi usłyszał "tak".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • UJ Krakow (VON z Polski POlszewiki)(2014-02-27 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    VON sowiecki psie,morderco swojego narodu.Na szubienice zbrodniarzu.
    To samo powinnismy zrobic z "naszymi" u steru rzadu POlszewikami.

    Odpowiedz
  • Tępiciel(2014-02-27 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    1: UJ Krakow (VON z Polski POlszewiki)

    Widzę, że wypowiedział się kolega w typie debil-rasowiec.

    Odpowiedz
  • UJ Krakow (1 Marca Narodowy Dzien Pam. Zolnierzy W(2014-02-27 11:42) Zgłoś naruszenie 00

    My mlodzi pamietamy o naszych wielkich bohaterach.
    1 Marca Narodowy Dzien Pamieci "Zolnierzy Wykletych".
    Zapraszamy na uroczystosci w wielkich miastch,rowniez mniejszych miejscowowsciach.
    Nie dajmy wymazac pamieci i prawdy o naszych przodkach,nie dajmy zlikwidowac Polski przez dzisiejszych antynarodowych POlszewikow.

    Odpowiedz
  • do 2 "Tepiciel"(2014-02-27 11:47) Zgłoś naruszenie 00

    Towarzyszu ,resortowe dziecko odpowiedz merytorycznie na pytanie:
    czy w Polsce jest rasa POlszewikow ?
    Jak widac interesujesz sie,ze sa POlszewiki,a czy ty jestes z tej "rasy" POlszwickiej ?
    "Tepiciel",a kogoz to tepic bys chcial.
    Jesli sie orientujesz ,to odpowiedz juz sobie komu sluza czerwone i PObarwione POlszewiki ? Moze Polsce ?

    Odpowiedz
  • KAROL(2014-02-27 11:48) Zgłoś naruszenie 00

    czy się nam podoba czy nie janukowicz według prawa jest nadal legalnym prezydentem a nie te szumowiny i zadymiarze od Sorosa co z ukrainy chce to samo zrobić co z polską==bidota -tania siła i oligarchowie naturalnie wyznania mojżeszowego lub przekonań masońskich UKRAINO OBUDZISZ SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU ALE BEDZIESZ JUŻ BEZBRONNYMM ICH SŁUGUSEM

    Odpowiedz
  • Nie panimaju(2014-02-27 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    A z kakoj to psychuszki on tak gawarit? Putin umnyj czełowiek, choroszo znał, kuda jewo schranit’.

    Odpowiedz
  • zefir(2014-02-27 12:08) Zgłoś naruszenie 00

    Zgodnie z prawem i porozumieniem zawartym w dniu 21bm,pan Janukowycz jest prezydentem Ukrainy.W Kijowie nastąpił zamach,przewrót na szczytach władzy,sprzeczny z konstytucją Ukrainy i w/w porozumieniem.Nie potępiajmy i nie sprzyjajmy nikomu,bo to nieczysta sprawa,zaś jej koniec jeszcze daleki.

    Odpowiedz
  • Krystyna(2014-02-27 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    Cytat , B.Geremka powiedzial “I COZ TO BYDLO SOBIE WYORAZA , ZE DLA NICH ZMIENILISMY USTROJ ” ? ! !
    PO-PSL-SLD walczy o przetrwanie , wulgarnie mowiac “KORYTO” . !

    Odpowiedz
  • do 7(2014-02-27 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    Jesli uwazasz,ze Janukowicz jest "prezydentem Ukrainy" ,to jakiz to prezydent,gdy uciekl przed narodem ?
    Czy tchorz moze byc prezydentem swojego kraju ?
    Tchorz,ktory ucieka przed narodem,zabija narod jest przestepca i zbrodniarzem,bez wzgledu zapisow w prawie.
    Wedlug prawa to rowniez Hitler,Lenin,Stalin byli "dobroczyncami" i w imie prawa (bo takie w tym czasie bylo) powinni byc do konca,az zabija ostaniego zywego czlowieka.
    Skad ty "zefir" masz takie dane dla siebie,pewnie od POlszewikow ?

    Odpowiedz
  • robson(2014-02-27 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    A kto Go wybierał , chyba był wybrany przez NARÓD,a nie prrzez MAJDAN . Ta ich było za MAŁO.Ale to DEMOKRACJA, aby nam sie dobrze żyło. To samo w POLSCE.

    Odpowiedz
  • Janukowycz(2014-02-27 16:00) Zgłoś naruszenie 00

    przy wsparciu rosyjsko języcznych mediów jakie sieją propagande na Ukrainie (takie TVN24), powinien zorganizować referendum na krymie. Wtedy ruskie serwery zapewnią mu zwycięstwo.

    Odpowiedz