Ziobro: Co się stało z 15 mln CIA?

25.01.2014, 16:35; Aktualizacja: 25.01.2014, 16:40
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: Newspix
autor zdjęcia: MICHAL FLUDRA

Co stało się z 15 milionami dolarów od CIA? Solidarna Polska chce, żeby prokuratura zbadała ten wątek afery tajnych amerykańskich więzień w Polsce. Według doniesień Washington Post taką kwotę przekazano polskiemu wywiadowi za udostępnienie obiektów na terenie bazy w Starych Kiejkutach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Gussie(2014-01-25 19:52) Zgłoś naruszenie 00

    No, jest to bardzo niewygodne pytanie. Jak mozna pytac co sie stalo z jakimikolwiek pieniedzmi ??? A zwlaszcza z gotowka. Panie Ziobro odpowiedz jest prosta NIGDY NIE BYLO ZADNYCH PIENIEDZY ... cos takiego jak u Owsiaka. Trzeba przyznac, ze chlopcy ze wsi maja glowy na karku !!!

    Odpowiedz
  • wicenigga(2014-01-25 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ziobro! prokuratura już 4 lata bada "wątek smoleński", a wy Ziobro chcecie jej jeszcze dorzucić? Boga w sercu nie macie, Ziobro, wy zero! A co z tym mostem w Bydgoszczy, wygraliście go, Ziobro?

    Odpowiedz
  • uważny słuchacz(2014-01-27 07:55) Zgłoś naruszenie 00

    nie wiedziałem że poczta dyplomatyczna to kartonowe pudła

    Odpowiedz
  • A co...(2014-01-26 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    ...z 80 mln zł ?

    Odpowiedz
  • Zbysio niedoinformowany.(2014-01-26 11:54) Zgłoś naruszenie 00

    Nosił dokumenty od prokuratury do szefa, ale za mało sam czytał - biedny człowiek??

    Odpowiedz
  • z ostatniej chwili(2014-01-26 12:27) Zgłoś naruszenie 00

    Zróbmy sobie własne koleje na Śląsku – pomyślało kilku polityków PO i szybko przeszli do realizacji planu. Dziś owym planem zajmuje się prokuratura.
    Co wam strzeliło do głowy z tymi kolejami, po co to było? – pytam ważnego śląskiego polityka Platformy Obywatelskiej. – Pomysł był świetny, chcieliśmy się uniezależnić od roszczeniowej spółki PKP Przewozy Regionalne. Generalnie miało być pięknie, tylko do realizacji projektu wzięli się złodzieje – brzmi szczera odpowiedź. Za realizację tego projektu odpowiadał bowiem były marszałek województwa Adam Matusiewicz, najbliższy współpracownik szefa regionu PO Tomasza Tomczykiewicza.

    Odpowiedz
  • Gussie - zeby bylo fair(2014-01-26 22:35) Zgłoś naruszenie 00

    Cwaniaczki z cia chcieli zeby bylo tajnie ale ... pieniadze chcieli przekazac na konto w banku ... ale jaja. Jeszcze raz (niestety) gratulacje dla chlopcow ze wsi . Co by bylo gdyby zgodzili sie na przyjecie pieniedzy przez bank ???
    Sorry (cytata z Bienkowskiej) ale ... dobra robota !!!

    Odpowiedz
  • zaszokowany(2014-01-29 16:44) Zgłoś naruszenie 01

    PIS MUREM ZA KWASNIEWSKIM I MILLEREM W SPRAWIE WIĘZIEŃ CIA W POLSCE -ZADZIWIAJĄCE

    Odpowiedz