Rosyjskie media: Na Majdanie zgromadzili się prowokatorzy

14.12.2013, 17:12; Aktualizacja: 14.12.2013, 18:28

Rosyjskie media widzą na kijowskim Majdanie "prowokatorów i nic nie rozumiejący tłum". Według rosyjskich dziennikarzy, Ukraińców do antyrządowych demonstracji podżegają europejscy politycy. Natomiast jakiekolwiek starcia z milicją to prowokacje.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (5)

 • żenada(2013-12-15 10:34) Zgłoś naruszenie 00

  Weźcie mi wytłumaczcie tę modę na powtarzanie pierwszego akapitu zaraz za nim - co w sumie daje połowę całego tekstu. Co to za żenada?

  Odpowiedz
 • Adler(2013-12-15 09:45) Zgłoś naruszenie 00

  Mój Boże, a co innego Rosjanie mogli powiedzieć? Przecież to stwierdzenie jest tylko na użytek wewnętrzny. Władza w Rosji od zawsze wmawiała ludziom, że wszelkie zło pochodzi z zewnątrz. Naród rosyjski, czy też ukraiński jest czysty i zdrowy moralnie. Niestety, lata takiej propagandy zrobił swoje. Wielokrotnie byłem w ZSRR (a potem w Rosji) i ze smutkiem muszę stwierdzić że ogromna część społeczeństwa wierzy tym bzdurom - że całe zło to przez tych "zapadników". A wiecie Państwo co jest najgorsze? To, że Rosjanie w większości są nacjonalistyczni i ksenofobiczni. Dla bardzo wielu z nich to Putin jest prozachodnim zdrajcą, niszczącym Wielką Świętą Ruś! Poczytajcie także, jakie poglądy głosił Sołżenicyn (ten od "Archipelagu Gułag"). Przecież przy nim to Goebels wysiada! Niestety, zmiany w mentalności społeczeństwa wymagają pokoleń. Rosjanie od setek lat uważają, że dobry "baćka" (niestety, w polskim nie ma "miaakich znakow") to ten co leje w mordę (ale poza tym, to musi być sprawiedliwy - chociaż dla nas nie bardzo wiadomo co to oznacza).

  Odpowiedz
 • S.O.(2013-12-14 19:59) Zgłoś naruszenie 00

  Cytat : Ukraina jest niepodległym państwem, które musi samo dokonywać wyborów. Nie da się zaprzeczyć ! Po prostu UE gra nieczysto i nie chce udzielić stosownych gwarancji finansowych !

  Odpowiedz
 • zx(2013-12-14 21:16) Zgłoś naruszenie 00

  Coś w tym jest, skoro "nasza telewizja" nie pokazuje demonstracji przeciwników UE. Przecież przed tą awanturą na Ukrainie było 40% przeciwników UE i 30% zwolenników Więc gdzie tu demokracja? Poz tym
  Janukowycz dobrze widzi tę unię na przykładzie Polski - emigracja za chlebem, nędza, bezrobocie, ludzie grzebiący po śmietnikach. A nawet to odpadło, bo śmietniki są zamykane.

  Odpowiedz
 • krasnopiura(2013-12-15 04:07) Zgłoś naruszenie 00

  Wolnosć w Unii to my mamy,gorzej z forsą i służbą zdrowia.Czasami z sentymentem wracam do młodych lat,kiedy mniej było chamstwa i przemocy ,a ludzie pomimo,że pracowali w soboty,lepiej się szanowali i chleb im lepiej smakował.Tak,że kij ma dwa konce.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie