To 19-letni kibic z Radomia i rzecznik ONR-u podpalił budkę przed ambasadą Rosji

13.11.2013, 11:06; Aktualizacja: 13.11.2013, 11:08

19-letni radomszczanin Kamil Z. został zatrzymany przez stołeczną policję, w związku z zamieszkami podczas poniedziałkowego Marszu Niepodległości. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj usłyszy prokuratorskie zarzuty.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Vesemir(2013-11-13 11:30) Zgłoś naruszenie 00

    Pobudzanie świadomości patriotycznej poprzez podpalanie budynków ? Nieźle, a może odrazu ONR zorganizuje sobie jakiś mały pogrom, tak w imię tradycji ?

    Odpowiedz
  • Tylko surowe kary(2013-11-13 12:45) Zgłoś naruszenie 00

    za wybryki chuligańskie i nie nadawanie orderów zadymiarzom, niezależnie z jakiej opcji politycznej, bo zawsze kończy się to żle..

    Odpowiedz
  • Radomianin(2013-11-13 12:52) Zgłoś naruszenie 00

    Kretyni - nie odróżniają nawet Radomia od Radomska.

    Odpowiedz
  • zdezorientowany(2013-11-13 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    To w końcu kibic z Radomia czy Radomska?? to zasadnicza różnica...

    Odpowiedz
  • Leo do Radomianina.(2013-11-13 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    A Vesemir patrząc na budkę zobaczył budynek. Widać zaczadził się Sienkiewiczem (tym: "idziemy po was").

    Odpowiedz
  • Marcin(2013-11-13 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    Radomsko, dziennikarze słabi

    Odpowiedz
  • Tępiciel(2013-11-14 15:03) Zgłoś naruszenie 00

    Kto zapłaci za to podpalenie... podatnicy czy mamusia tego wojownika?

    Odpowiedz
  • Budka...(2013-11-14 15:29) Zgłoś naruszenie 00

    ...nie stała na terenie ambasady.

    Odpowiedz
  • Radomianin(2013-12-11 13:52) Zgłoś naruszenie 00

    Miedzy Radomiem a Radomskiem jest trochę różnicy droga redakcjo :)

    Odpowiedz
  • asdadasd(2013-12-11 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    Policja na niego nic nie ma i mieć nie będzie bo to nie on to zrobił! Ale wiadomo, będą drążyć temat, bo jakiegoś kozła ofiarnego muszą mieć.

    Odpowiedz
  • Vesemir(2013-11-13 13:41) Zgłoś naruszenie 01

    @5
    jak już jesteśmy tak dokładni, to w sumie może nie budynek ani budka lecz budowla, no chyba, że trwale z gruntem związana, to jednak budynek. Uprzejmie informuję, że nikim się nie zaczadziłem, a szczególnie nie Sienkiewiczem (i to zarówno ministrem jak i pisarzem). Twierdzę natomiast, że tego rodzaju wybryki dają niezły pogląd na mentalność środowiska ONR i tyle.

    Odpowiedz