PiS zapłaciło prawie 150 tysięcy sąsiadom Kaczyńskiego. Za co?

22.06.2013, 15:00; Aktualizacja: 22.06.2013, 15:03
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: Newspix
autor zdjęcia: Mateusz Baj

Najpierw media prześwietlały wydatki PO - teraz przyszedł czas na finanse PiS. „Newsweek” przeanalizował wydatki partii Kaczyńskiego  z ostatnich trzech lat. Okazuje się, ze PiS wpłaciło prawie 150 tysięcy na konto spółki podnajmującej dom sąsiadujący z posesją prezesa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (87)

  • xxxxxxxxxxxxxxxx(2017-01-23 17:43) Zgłoś naruszenie 11

    Mickiewicza 49 to jest adres.

    Odpowiedz
  • danuta (2016-01-21 21:41) Zgłoś naruszenie 14

    a co z pieniedzmi komuchow - a gdzie pieniadze miliony ktore zagubil frasyniuk a skad pieniadze duze PO a skad pieniadze na kampanie nowoczesnej --i tak mozna ta pilke odbijac w te i tamta

    Odpowiedz
  • Polak(2016-01-21 00:16) Zgłoś naruszenie 14

    Pajace ujadajcie a może jeden pajac przestań juz się osmieszaj i tak cicczy wam gówna z tego wyjdzie i tak ludzie starsi i młode pokolenie was przejzalo i macie przechlapane i jeszcze trochę to rozlicza was albo tych waszych mocodawcow wie ie nie ich mi szkoda tylko was gleby bo za parę złotych sprzedaje cie Polskę gnoje

    Odpowiedz
  • Bert(2017-01-19 19:48) Zgłoś naruszenie 13

    Od dawna wiem, ze DGP jest w połowie paraprawniczą popołudniówką o w połowie polskojęzyczną poskomuszną neoliberalną tubą propagandową, dla żartu mającą w nazwie słowo "prawna". Aktualnie wypada mi zmienić tą ocenę. DGP to taczka do ******

    Odpowiedz
  • marta(2017-01-23 02:20) Zgłoś naruszenie 11

    Tyle dziennikarze .A co na to opozycja ? Znowu nic ? W sytuacji kiedy Pisowcy grzebią w finansach opozycji ,ta milczy jak grób .Takie wydatki powinny być upublicznione szerzej ,Powinny padać pytania ,Należy żądać szczegółowych odpowiedzi .W końcu oni wydają nasze ,publiczne pieniądze .

    Odpowiedz
  • janusz(2017-01-21 13:42) Zgłoś naruszenie 10

    A co na to Mateusz Kijowski?

    Odpowiedz
  • Tom(2017-01-23 21:24) Zgłoś naruszenie 11

    Rząd nie powinien zarządzac skarbem Państwa ,to jakas kpina a w szczególnosci karakaniec

    Odpowiedz
  • XXLrx(2017-01-23 22:01) Zgłoś naruszenie 10

    Taka sytuacja była do przewidzenia. Przecież w Polsce nie ma filantropów. Po władzę idzie się dla z góry zakładanych korzyści materialnych. Krzyczenie przy tym o patriotyzmie i interesie przeciętnego obywatela, to tylko zasłona dymna i balsam na uśmierzenie czujności społecznej.

    Odpowiedz
  • mL(2016-01-18 00:18) Zgłoś naruszenie 10

    GRU Control Systems

    Odpowiedz