PiS zapłaciło prawie 150 tysięcy sąsiadom Kaczyńskiego. Za co?

22.06.2013, 15:00; Aktualizacja: 22.06.2013, 15:03
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: Newspix
autor zdjęcia: Mateusz Baj

Najpierw media prześwietlały wydatki PO - teraz przyszedł czas na finanse PiS. „Newsweek” przeanalizował wydatki partii Kaczyńskiego  z ostatnich trzech lat. Okazuje się, ze PiS wpłaciło prawie 150 tysięcy na konto spółki podnajmującej dom sąsiadujący z posesją prezesa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (87)

  • Leo(2013-06-22 15:22) Zgłoś naruszenie 51331

    Normalka.A co z długami PC? Umorzone.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Leo do Leo @1(2013-06-22 18:53) Zgłoś naruszenie 30257

    Długi PC były nieściągalne i dlatego zostały umorzone. Gdyby było inaczej, Tusk by nie odpuścił ale lemingi tego nigdy nie zrozumieją. To przerasta ich "intelekt".

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • KALIF(2013-06-22 18:58) Zgłoś naruszenie 44388

    Dziennikarze z Czerskiej robią co mogą, by zastopować PiS w marszu po władzę. Tyle, że marnie im idzie. Ostatnio wzięli pod lupę finanse partii PIS Pozostało stworzyć wrażenie, że jednak coś śmierdzi.. Prześwietlili, posprawdzali – ale skandalu nie znaleźli...Żadnych cygar, klubów, go-go, garniturów, ani wizażystów. Strasznie zawiedzione miny musieli mieć autorzy pisząc ten artykuł. No ale tekst – jest. I to najważniejsze. Bo przecież najwierniejsi czytelnicy Gazety już będą wiedzieli jak go czytać. Nie ma wszak wątpliwości, że jak prezes PIS płaci za sondaże - to skandal! A jak Donald Tusk za garnitury i wina - to realizuje cele statutowe!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pytanie(2013-06-22 20:14) Zgłoś naruszenie 42373

    czyli co .. lepiej płacić na cygara, wódke i dziwki jak to robia kolesie z PO?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • polityk kreatywny(2013-06-22 23:02) Zgłoś naruszenie 60049

    Moim zdaniem partie polityczne mogą ze swoimi pieniędzmi robić co chcą- oczywiście na zasadach ustalonych przez samą partię.
    Dlatego nie zgadzam się na finansowanie partii przez budżet czyli przez nas obywateli.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-06-23 08:20) Zgłoś naruszenie 34382

    to faktyczie chamstwo.. caly naród przeciez powiniem składać sie na kiecki dla Tuskowej, i cygara dla Tuska!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Niech mają jakieś dofinansowanie, niech(2013-06-23 11:11) Zgłoś naruszenie 1429

    będą niezależni, ale niewielkie /to obecne : 4/ i wszystko do publicznej kontroli - fakturki w internecie, z publicznym dostępem.
    Funkcjonariusz państwowy nie może być "prowadzony na pasku" przez sponsorów - przestaje być niezależny.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • POlityka miłości :)))(2013-06-23 15:20) Zgłoś naruszenie 16159

    Jeden ze zwolenników PO w Łodzi pokazał. że takie środki są w pełni uzasadnione.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jaceksea(2016-01-15 23:06) Zgłoś naruszenie 35829

    Od ilu lat mówi się o prześwietleniu finansów i afer Pis, obejmując czasy PC i jeszcze sie taki odważny przez te lata nie znalazł, żeby się tym zająć na ostro. A teraz na parę lat jest po ptokach!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tomeksss(2016-01-16 00:34) Zgłoś naruszenie 58430

    Jak każdy tyran, Kaczyński ma obsesję wiecznego zagrożenia i zamachu na siebie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hanna(2016-01-16 00:46) Zgłoś naruszenie 3089

    Co znaczy długi nieściągalne? Z Kowalskiego są ściągalne, z PC nie? Jeśli ktoś narobi długów nieściągalnych, nigdy już nie powinien dostać do ręki pieniędzy, szczególnie państwowych bo może się okazać, że ma to we krwi.

    Odpowiedz
  • Nieprawdziwa Polka(2016-01-16 01:42) Zgłoś naruszenie 3559

    I tu jest dopiero BIZANCJUM.

    Odpowiedz
  • Aaa(2016-01-16 08:33) Zgłoś naruszenie 18914

    Bo to menda i złodzieje

    Odpowiedz
  • nina(2016-01-16 09:55) Zgłoś naruszenie 30200

    jak PO z PSL to mogli robić wszystko byle szwabom robili dobrze a jak PIS chce się trochę uwolnić od rządzenia w Polsce babci Merkel to niedobrze znaczy że nawet media nie są polskie tylko niemieckie

    Odpowiedz
  • hiena(2016-01-16 10:48) Zgłoś naruszenie 1165

    Slyszycie? Strzelaja rozmokniete kapiszony !

    Odpowiedz
  • Rogal (2016-01-16 12:26) Zgłoś naruszenie 21913

    Pralnia pieniędzy

    Odpowiedz
  • kazia(2016-01-16 12:31) Zgłoś naruszenie 35411

    A wczoraj prezes mówił o powołaniu komisji do badania przekrętów a może i powoła jedną do wyjaśnień własnych różnych dziwnych wydatków o których sobie zapomniał.

    Odpowiedz
  • xyz(2016-01-16 18:22) Zgłoś naruszenie 3414

    niestety nie dowiedziałem się z tego artykułu "za co". słabo

    Odpowiedz
  • PIsowiec(2016-01-17 08:08) Zgłoś naruszenie 11102

    Może i niepiśmienny i analfabeta ,lecz jak bardzo POkrzywdzony? Przez Wykształciuchów z PO i TK.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Arek"Aiwa-Platz"(2016-01-17 09:45) Zgłoś naruszenie 01

    no i ??

    Odpowiedz