Nie tylko garnitury dla premiera: Za ubrania Małgorzaty Tusk PO płaciła także z partyjnych pieniędzy

21.06.2013, 09:33; Aktualizacja: 21.06.2013, 10:50
Małgorzata Tusk

Małgorzata Tuskźródło: Newspix
autor zdjęcia: TOMASZ JASTRZEBOWSKI FOTO OLIMPIK

Nie tylko garnitury dla premiera, także za ubrania żony premiera Małgorzaty Tusk Platforma Obywatelska płaciła z partyjnych pieniędzy. "Wydatki związane są z obsługą wizerunkową premiera" – potwierdził w rozmowie z "Faktem" skarbnik PO Łukasz Pawełek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (69)

  • Vici(2017-01-20 02:16) Zgłoś naruszenie 01

    A kto płaci za ubrania pani Kornhauser-Dudy?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wolny(2013-06-23 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    Tych świństw Platformersów już nie jestem w stanie strawić. Teraz będę głosował na komuchów.

    Odpowiedz
  • nie wytrzymam(2013-06-23 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    no nie, do pracy, jmy mamy jedno dziecko i muszę pracować bo inaczej żylibyśmy na skraju nędzy z wynagrodzenia męża, a tuskowa to co, święta krowa, nie wytrzymam, ręce jej do dupy przyrosły, ja pracuje i państwo płaci mi nain izszą krajową po tylu latach pracy a mam jeszcze tego róźniaka utrzymywać, no nie, rozpieprzmy ten rząd, pozabierajmy walęsie i innym co się dorobili na krzywdzie, biedzie innych tych ich majątków, ********** kraj, jak ja nienawidzę go, to kupa oszustów, kłamców, złodziei, normalny człowiek sie niel iczy. Mnie ********** rząd już 4 lata zamroził płace i dalej zamraża, bpo sukienkę tuskowej za 6 tys. trzeba kupić. oby ich i ja ... ja moge za najniższą pracować całe zycie po to aby ta ... dostała odemknie jako podatnika kiecke i to z górnej półki, jak ją nie stać to do ciucholandu niech idzie sobie kupi.

    Odpowiedz
  • doswiadczona(2013-06-23 12:35) Zgłoś naruszenie 00

    Mieli prawo zapłacić ,a kto płaci tym wszystkim którzy tu wypisują bez żadnej
    kultury te bełkotliwe bzdury ? To są nieudacznicy ,przyzwyczajeni że Państwo / za komuny/ stale ich utrzymywało!
    A małym człekiem kto jest to wszyscy wiemy !

    Odpowiedz
  • ki(2013-06-23 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo żenujące, to jakaś farsa

    Odpowiedz
  • kaja(2013-06-23 08:28) Zgłoś naruszenie 00

    Proszę szczekających tutaj na PO o podanie choć jednej partii, ktora nie korzysta lub nie korzystała z tej kasy dla swoich ubran cygar ect

    Odpowiedz
  • exa(2013-06-23 00:39) Zgłoś naruszenie 00

    do Alca; Owszem to jest obłęd że przez takich jak ty musi cierpieć cały naród. PO już ci wyprało mózg, chcesz płacić za łajdactwa, dziwki i kiecki tych degeneratów proszę bardzo ale nie dziw się że są jeszcze normalni ludzie w tym kraju którzy się na to nie godzą. Wszystkim którzy bronią tych złodziei i oszustów należałoby dodatkowo opodatkować na jakieś 30% na przekręty PO może wtedy zmądrzeją.

    Odpowiedz
  • Alca(2013-06-22 20:11) Zgłoś naruszenie 00

    To jest jakis obled. Przeciez jak premier
    leci gdzies z zona to zona nie moze
    wygladac jak kuchta. Zona, ktora
    towarzyszy premierowi w oficjalnej
    podrozy nie jest osoba prywatna, wiec
    dlaczego ma kupowac ubranie za swoje pieniadze.
    PiS powariowal, zrobil wariatow z dziennikarzy a teraz
    chce z reszty Polakow tez zrobic wariatow.

    Odpowiedz
  • gosc(2013-06-22 19:11) Zgłoś naruszenie 00

    czy Pan i Pani Tusk zapłacili lub zapłacą podatek od przychodu?
    To samo dotyczy prezesa innej partii, który z partyjnej kasy korzystał przy opłacaniu : ochrony i innych wydatków które winny pochodzić z jego kasy a nie partyjnej lub publicznej-dofinansowania partii.
    Fiskus szarego obywatela chce obciążać takim podatkiem np. od : prezentów ślubnych i innych ...

    Odpowiedz
  • mieszkaniec kretynolandu(2013-06-22 18:33) Zgłoś naruszenie 00

    Partię powinni utrzymywać jej fanatycy /członkowie/ a nie całe społeczeństwo. Dotacje to okradanie społeczeństwa, durnego społeczeństwa które się na to godzi.

    Odpowiedz
  • kaja(2013-06-22 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda,ze do Paryza nie leciala pio kreacje zona Tuska,wiec tak sie trzymaja przy korycie,podczas gdy narod cierpi niedostatek,nedze i biede!!!Nie mam slow,aby wyrazic swoje oburzenie.Pozostawie to bez komentarza!!!

    Odpowiedz
  • filologini(2013-06-22 16:13) Zgłoś naruszenie 00

    Ch-am ubrany w garnitur od Armaniego pozostaje ch amem więc skąd to oczekiwanie że ch am będzie mial honor albo wrażliwość społeczną?

    Odpowiedz
  • matka(2013-06-22 13:50) Zgłoś naruszenie 00

    Złodziejstwo i chamstwo na każdym kroku. Rozpieprzony przemysł Polak jak niewolnik.

    Odpowiedz
  • Henryk(2013-06-22 13:28) Zgłoś naruszenie 01

    Takiego premiera jak Donald Tusk, to POLSKA jeszcze nie miała. Apeluje do narodu o oszczędzanie, o skromne prowadzenie życia, a sam wydaje miliony na potrzeby własne i rodziny. Pobiera nagrody w wysokości 180 000 złotych. Kupuje garnitury za 250 000 złotych, wydaje na sukienki swojej żonie 24 000 złotych. Obiecywał narodowi, że jak dojdzie do władzy, to nie podniesie podatków. A co KŁAMCA Tusk zrobił cała Polska już wie.
    Dziwię się Polakom, że po raz drugi dali się nabrać wybierając Kłamcę i oszusta na premiera.

    Odpowiedz
  • awo(2013-06-22 13:05) Zgłoś naruszenie 00

    Po prostu nie stać go na utrzymanie żony i tyle.

    Odpowiedz
  • Lajdaki w garniturach i sukienkach laza PO ulicach(2013-06-22 11:56) Zgłoś naruszenie 10

    To bardzo ciekawe i rzadkie w przyrodzie,ze swinie ubieraja sie w garnitury i sukienki i to kosztowne...

    Odpowiedz
  • amerik(2013-06-22 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Czy obdarowani wpisali to do rejestru darowizn i czy odprowadzono od tego podatki, które winny być ustalone, jako darowizna od osób trzecich? Jak pamiętam Urzędy Skarbowe robią dochodzenia do opodatkowania dzieci komunijnych od otrzymanych podarunków?

    Odpowiedz
  • mdli mnie(2013-06-22 01:02) Zgłoś naruszenie 00

    Cała Polska ubiera swojego premiera!!!
    Realizują program rodzina na cudzym! To dwa cytaty, które ktoś wymyślił, Nic dodać, nic ująć!

    Odpowiedz
  • platforma oszustów won!(2013-06-22 00:59) Zgłoś naruszenie 00

    I czego się zżymacie - przecież platforma powstała z tych samych ludzi z KLD, na których juz dawno mówiono aferały-liberały. Co nie wiedzieliście na kogo głosujecie? Na faceta, który jest leniem i normalnej pracy nie powąchał? Dorwała się do koryta sopocka żulia i mamy ups. macie - ja na nich nigdy nie zagłosowałam, ponad 1000 afer za ponad 6 lat nierządów i co? Wierzę, że na smieciach, garniturach i kieckach sie wywrócą - skończą jak kld, uw, aws. Wcześniej czy później słoma z butów.
    No i niech sie znajdzie jeden sprawiedliwy i sprawdzi czy Tuskowa i Tusk zapłacili podatek od darowizn - nie widze tego w oświadczeniu majatkowym Tuska za 2012 i 2012 rok. SZOK!

    Odpowiedz
  • jaga(2013-06-21 22:12) Zgłoś naruszenie 00

    Podobno córeczka Kasia kupiła za 1milion 700 000 złotych mieszkanie na Saskiej KEpie. Sprawdżcie to. Może to zrobi Pitera, za cos w końcu jest prawie ministrem.

    Odpowiedz