Ile i w jaki sposób zarabiają polscy blogerzy. Kasia Tusk ma z bloga 400 tys. zł rocznie

autor: Agnieszka Brzostek05.04.2013, 11:00
Blog

Blogźródło: ShutterStock

W Polsce trwa boom na blogi - powstaje ich coraz więcej, a już istniejące stają się coraz bardziej profesjonalne. Co często oznacza, że ich autorzy zarabiają na nich niemałe pieniądze. Najlepsi nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie, tak jak Kasia Tusk, współautorka bloga make Life Easier.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (44)

  • xXx(2013-04-05 11:48) Zgłoś naruszenie 00

    Skoro ludzie czytają takie popłuczyny, to niech sobie zarabiają. Każdy sposób na pieniądze jest dobry. Tyle, że ci sami idioci, którzy wchodzą na blogi zaraz toczą pianę z pyska ile to oni zarabiają. To kto im to umożliwia?

    Odpowiedz
  • lok(2013-04-05 14:05) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawe ile zarobiła przed , bo działalność zarejestrowała dopiero we wrześniu 2012 info z firma.gov.pl
    pełnomocnikiem jest jej mama , ciekawe czy płaci za nią ZUS jako osobę współpracującą?

    Odpowiedz
  • Kamila Kuprowska(2013-04-05 19:53) Zgłoś naruszenie 00

    Jakie głupoty piszą niedouczeni dziennikarze. 10% z 3 mln to 300 tyś aktywnych blogów a nie 100 tyś. Z wyrazami ubolewania. Kamila.

    Odpowiedz
  • qwerty(2013-04-05 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    Dużo jeszcze brakuje do mieszkania za 1,7 mln zł i mercedesa za 330000zł kupionego przez Kasię T. za gotówkę. Co na to Urząd Skarbowy ? Była darowizna od ojca ? Tak ? A skąd ojciec miał 2mln zł ?

    Odpowiedz
  • wojtek(2013-04-05 21:03) Zgłoś naruszenie 00

    gdzie jest Urząd Kontroli Skarbowej i Policja Skarbowa w sprawie kaci tusk ? sarbówka taka szybka w sciganiu nienależnego-haraczu z RTV?

    Odpowiedz
  • aaaa(2013-04-05 21:35) Zgłoś naruszenie 00

    Blogerzy zarabiają na ludzkiej głupocie, bo zawsze znajdą się chętni do czytania przeróżnych bredni, które wypisują inni.

    Odpowiedz
  • alik(2013-04-06 08:00) Zgłoś naruszenie 00

    uderz w stół a nożyce się odezwą.stare polskie porzekadło i tutaj ma swoje odzwierciedlenie.wystarczy polakowi pokazać u kogoś pieniądze a on... wylewa pomyje,nieudacznik jakiś.Celują w tym niestety rozhisteryzowane panie

    Odpowiedz
  • Kart(2013-04-06 09:21) Zgłoś naruszenie 00

    HAHAHA artykuł na zamówienie. Nie tak dawno wywiązała się afera z tego, że Kasieńka kupila sobie nowiutki samochód i apartament hehehe. Każdy dociekał z kąt ona ma tyle pieniędzy jako bezrobotna. A tu mamy artykuł, że jednak ansza bizneswoman zarabia krocie na pisaniu bloga dla ułomnych hahahaha

    Odpowiedz
  • Marek K.(2013-04-06 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    Raz piszecie: rocznie, drugi raz: miesięcznie. Coś się nie klei i sprawia wrażenie niechlujnej informacji. Brawo dziennikarz (na pewno dziennikarz?).

    Odpowiedz
  • pepe(2013-04-06 09:51) Zgłoś naruszenie 10

    dochody z bloga, to możliwe lewizny typu ukryte łapóweczki

    Odpowiedz
  • Xenomorph(2013-04-06 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    "Kasia Tusk, współautorka bloga make Life Easier" - no tak, jak taka osoba o nikomu znanym nazwisku, bez jakichkolwiek powiązań (np. politycznych) zrobiła taką karierę? Musi to być osoba o ogromnym talencie!... :>

    Odpowiedz
  • MinaWetp(2013-04-06 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    Kochani to, że niektórzy zarabiają, ci cwańsi, to nie oznacza, że wszyscy blogerzy, którzy maja ładnie wyglądające blogi zarabiają..., niektórzy robią to z czystej pasji, chęci dzielenia się z innymi czymś swoim, bezinteresownie, nie oceniajcie wszystkich blogów w ten sposób. Niech was wygląd bloga nie zmyli, nie wszyscy rzucają się na szmal jak wilki na zwierzynę! Co za ludzie, tylko, kasa i kasa... w życiu są też szlachetniejsze cele!!!

    Odpowiedz
  • sajko(2013-04-06 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    ja chyba zyje na jakiejs innej planecie albo mam podrobiony internet

    Odpowiedz
  • CKibol(2013-04-06 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Żenada i kompromitacja - autor nawet nie czytał swojego tekstu - jest dwa razy identyczna informacja -(...marki odzieżowej StaffbyMaff). Zbiera mnie na wymioty, bo dyskutanci rowniez nie czytaja calego artykulu... makabra!!!

    Odpowiedz
  • Think(2013-04-06 12:39) Zgłoś naruszenie 00

    Typowo po polsku, zamiast się zastanowić co zrobić samemu 99% wypowiedzi to hejtowanie tego co zrobili inni

    Odpowiedz
  • Czytacz(2013-04-06 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    Zenujacy tekst. Propomowanie jakis nedznych Kominkow i Mediafanow. Wszedzie te same mordy, ich blogi to juz tylko reklama a nie noralny blog. Promowanie miernoty

    Odpowiedz
  • m(2013-04-06 14:22) Zgłoś naruszenie 00

    Fajne te blogi maszynki do robienia kasy dla Kasi

    Odpowiedz
  • Jożin z bażin(2013-04-06 14:27) Zgłoś naruszenie 00

    PO tej rewelacji idę spuścić wodę w moim WC.

    Odpowiedz
  • współczuję(2013-04-06 16:42) Zgłoś naruszenie 00

    Czytanie bloga jakieś POpłuczyn po naszym lokalnym malarzu (prawie POkojowym) jest zajęciem uwłaczającym godności.

    Odpowiedz
  • Tyfusek(2013-04-06 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba pomóc córce premiera. Zamiast oficjalnej łapówki dla premiera, nagradza się Tuskównę za "bloga ple, ple , ble , ble".

    Tak się to robi w PO aby POmiotom żyło się lepiej

    Odpowiedz