Eliminacje do MŚ w Brazylii: Polska przegrała mecz z Ukrainą 1:3. Żegnaj Brazylio?

22.03.2013, 20:45; Aktualizacja: 23.03.2013, 08:48
Mecz Polska-Ukraina

Mecz Polska-Ukrainaźródło: Newspix
autor zdjęcia: KAMIL KRASZEWSKIAPPA

Na Stadionie Narodowym rozegrał się mecz Polska-Ukraina, będący częścią eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii, które odbędą się w 2014 roku. Wygrała Ukraina, która zdobyła w Warszawie trzy gole. Polakom udało się strzelić przeciwnikom tylko jedną bramkę.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (41)

  • Przemas(2013-03-27 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    Gwizdy na Donka!!! Uwielbiam takie chwile, kiedy coś pozytywnie odwraca moją uwagę od meczu tych kuternóg. :D

    Odpowiedz
  • nie kibic(2013-03-24 20:35) Zgłoś naruszenie 00

    może zacząć płacić za efekty, a nie za fakt pojwienia się na murawie, mam dosyć obietnic, takich samych jak przed wyborami od polityków

    Odpowiedz
  • m(2013-03-24 16:22) Zgłoś naruszenie 00

    KOMPROMITACJA

    Odpowiedz
  • gosc(2013-03-24 13:04) Zgłoś naruszenie 00

    Pikarze Ukrainy byli nacpani tak jak Norwezki ze wygrali

    Odpowiedz
  • slonzok(2013-03-24 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Piszczek Blaszczykowski i Lewandowski w Dortmundzie czekaja na was 85 tys.Kiboli ale bedzie smiech jak beda spiewali "Polen Aufwidersehen "hahaha

    Odpowiedz
  • wi-59(2013-03-24 07:32) Zgłoś naruszenie 00

    Jak długo będziemy tym nieudacznikom płacić ,szkoda że niema dla nich pracy w kamieniołomach przydało się dla nich?Nie ma słów pogardy dla nich nie oglądam ,takim mułom płaci się takie wysokie pensje .I oni uważają ,że reprezentują Polskie .Ludzie nie będą oglądać tych mułów.

    Odpowiedz
  • krasnopiura(2013-03-24 07:06) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby to był boks to kibice przyniesli by tylko bilety do skasowania i po walce,ale Pan płaci a sługa musi i tak zagrali nasi artysci,bo do rzemiosła piłkarskiego już nas przkonali podczas Euro 2012 ale my Polacy wierzymy w cuda.Tak jak w boksie jedna bomba,potem druga a na po prawkę trzecia i po robocie, a po takim nokaucie ciężko będzie się podniesc.

    Odpowiedz
  • lolek.i bolek(2013-03-24 06:24) Zgłoś naruszenie 00

    to byl najgorszy mecz naszej reprezentacji.szkoda bylo czasu dla tych szmaciarzy.

    Odpowiedz
  • dzinek(2013-03-23 23:06) Zgłoś naruszenie 00

    To ze kadra przerypala jest malo wazne,NAJWAZNIEJSZA jest nowa kasa z biletow na nastepne milionowe premie obibokom i nierobom ze spolki Euro-2012

    Odpowiedz
  • MAX(2013-03-23 22:31) Zgłoś naruszenie 00

    MECZ BYŁ SPRZEDANY NA 1000%

    Odpowiedz
  • Andrzej@cbos.won.pl(2013-03-23 21:53) Zgłoś naruszenie 00

    Ładny mecz Ukrainy. Wykorzystali swoje szanse na bramki. Nasi strzelali też ładnie, ale przecież zauważcie, że to samo robili z Irlandią.
    Strzelali do bramki, ładne to były strzały, ale tak naprawdę do bramkarza!

    Odpowiedz
  • stary dziad(2013-03-23 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    Zeby wygrać trzeba grać z tymi samymi zawodnikami. "Gwiazdy" nic nie pomogą i kiedy niby mają się zgrać z pozostałymi. W dodatku- sprzedawanie lepszych zawodników by opłacić dzialaczy. W PRL-u kluby LZS grały lepiej niż nasi wzcoraj z Ukrainą. Tak dziadowskiego meczu jeszcze w życiu nie widziałem.

    Odpowiedz
  • niekibic(2013-03-23 20:39) Zgłoś naruszenie 00

    Ten mecz z góry był skazany na przegraną.Przecież prezydenci byli na stadionie jak by to wyglądało gdyby tacy przyjaciele przegrali.

    Odpowiedz
  • Animal(2013-03-23 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    wyrzucić Fornalika - nie umie ustawić i dobrać zawodników

    Odpowiedz
  • cyckw(2013-03-23 19:42) Zgłoś naruszenie 00

    ...a tu widze prawie wszyscy o politykach, żenada. tuski kaczki i inne razem wódkę piją a wy sie podniecacie, niezaleznie z jakiej parti polityk to z założenia złodziej, od wieków wiadomo. wracając do tematu artykułu...to nie wina tego że jacyś tam prezesi zarabiają miliony, a niech sobie zarabiają, ja swoje tez zarobie i ich o pomoc nie proszę. tu chodzi o to ze piłkarze jaj nie mają, bo widać nawet w nich chęć czasem i umiejętności ale brak im odwagi, tu byo to doskonale widać, zawodnicy w poważych zawodach są z o wiele lepszą kondycją przede wszystkim, sa lepiej zbudowani, umięśnieni i jak nasi wchodzą to ich samą psychologia rozwalają...no i zgranie...trochę widać że za mało razem grają. dobrze by było mieć ekipę taką, która jest przy okazji fajną paczką i sie lubią. jak dało by radę połączyć dobre przygotowanie fizyczne i zabawę piłką to by było lepiej.. a trener...no niby ma jedną główna wadę tylko: nie potrafi tym chłopakom zaimponować, jest też za miekki, jak oni. podsumowując...za mało jaj, zimnej krwi i brak pozytywnego stylu gry.

    Odpowiedz
  • janni(2013-03-23 17:33) Zgłoś naruszenie 00

    Napisałeś, że strzelili bramkę przeciwnikom. Ty strzeliłeś byka Autorze. Gole się strzela do bramki.

    Odpowiedz
  • łysy(2013-03-23 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    Wymienić PZPN!!! Zbigniew Boniek niech coś zrobi!!! pozdro...

    Odpowiedz
  • EMERYT(2013-03-23 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    OGLADALEM MECZ POLSKA-UKRAINA.TO CO WIDZIALEM TO SIE W GLOWIE NIE MIESC I. PO CO NAM LEWANDOWSKI ON SIE BOI PILKI. O ILE TRENER NIE UMIE WYBRAC PILKARZY, TO NALEZY MU POMOC. DO D... SA SZKOLENIKOWCY. PANIE BONIEK JA MAM 77 LAT,ALE TASKIEGO MECZU W ZYCIU NIE WIDZILEM,,ZE W 7 MINUCIE UKRAINA WBIJA NAM 2 GOLE.JAK NASI POD BRAMKA UKRAINY TO CALA DRUZYNA UKRAINY BRONILA.JAK POD NASZA BRAMKA UKRAINCY TO NIE BYLO NASZYCH BY BRONIC.NIE MA CO OGLADAC.ZYJE JUZ SAM,MOGLEM TYULKO KRZYCZEC. ROZLICZYC SZKOLENIOWCOW.PILKARZY DOBIERAC CO CHCA GRAC,A NIE SIE OBIJAC.

    Odpowiedz
  • Okey69(2013-03-23 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    U nas jak zwykle o wszystko obwinia sie kogos, tylko nie siebie. A kogo mial powolac Fornalik, taka reprezentacja jakie kluby. Z zagranicznych zawodnikow tylko trojka z Borussi i Boruc graja na poziomie europejskim, a reszta tak jak na wstepie. Zastanowmy sie nad naszym podejsciem do sportu przez dzieci i mlodzierz, mieszkalem jakis czas we Wloszech i tam 70% rodzicow wymaga od swoich pociech wymaga od swoich pociech uprawiania jakiegokolwiek sportu, aby dziecko bylo w ruchu. Sami woza swoje pociechy na zawody i treningi, kupuja sprzet, a u nas ten sam procent rodzicow kombinuje jak zalatwic swojej pociesze zwolnienie z lekcji WF-u, a bron Boze jakis sport po szkole, bo pociecha spoci sie. Dwa lata wstecz bylem na zjezdzie absolwentow swoje szkoly i ten temat poruszylem w rozmowie ze swoja Profesor od WF-u na co ona mi odpowiadajac, wskazala na scene gdzie wystepowala grupa taneczna, Leszek 6 dziewczyn z tej grupy ma dlugotrwale zwolnienia z lekcji WF z powodu zwyrodnien kregoslupa uniemozliwiajach jakikolwiek instensywny ruch i uprawianie sportu !!! Mlodxi ludzie, chyba oni sami nie przkonali lekarza do swojej choroby, gorsetow u nich nie widzialem. A wracajac do reprezentacji, Fornalik wybral z tego co mial, nie bede tu krytykowal poszczegolnych pilkarzy, ale kilku z nich moga blyszczec tylko w naszej lidze, a jak im uda sie to w reprezentacji, ale tylko w meczach z San Marino i Angora.

    Odpowiedz
  • elwer(2013-03-23 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba Zbycho rozwali to towarzycho :)

    Odpowiedz