Komorowski nie chce ustawy o związkach partnerskich - ma inną propozycję

19.03.2013, 08:08; Aktualizacja: 19.03.2013, 08:17
Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowskiźródło: Newspix
autor zdjęcia: KRZYSZTOF BURSKI

Prezydent Bronisław Komorowski nie chce ustawy o związkach partnerskich. W zamian ma własną propozycję - informuje "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • wpyskgo(2013-03-19 17:19) Zgłoś naruszenie 00

    Czy ten sługus zapłaci ze swojej kieszeni za wizytę białego wodza kościoła?

    Odpowiedz
  • haha(2013-03-19 09:54) Zgłoś naruszenie 00

    Nie da się traktować poważnie ludzi, którzy nie wiedzą do czego służy tyłek.

    Odpowiedz
  • mister(2013-03-20 05:32) Zgłoś naruszenie 00

    komuna jak zwykle my ,,,oni holota

    Odpowiedz
  • migot.(2013-03-19 20:16) Zgłoś naruszenie 00

    Dla mnie to nie zrozumiałe dla czego prezydent utożsamia się z klerem i nie chce związkow partnerskich czy byśmy byli innymi ludzmi na tej samej ziemi i od innego Boga wydaje mi sie ze nie ale konserwatyści mowią nie bo nie swoje szczeście szanuja a nam zabraniają byc szczesliwymi i żyć jak każdy w związku oraz prawami jak każde inne partnerstwo .Bóg nas toleruje a dla czego prezydent nam rzuca klody .

    Odpowiedz
  • Smerfik(2013-03-19 15:33) Zgłoś naruszenie 00

    9: KALIF z IP: 31.63.5.* (2013-03-19 09:40)

    >TYPOWA LIBERALNE NOWOMOWA
    >''PANU BOGU ŚWIECZKĘ DIABŁU OGAREK''

    A nie Bogu świeczkę, a Klerowi ogarek?

    Odpowiedz
  • To jest kolejny temat zastępczy.(2013-03-19 13:10) Zgłoś naruszenie 00

    To temat dla platfusowego leminga i wielbiciela kiszki stolcowej.

    Odpowiedz
  • KALIF(2013-03-19 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    Ten przypadkowy prezydent chce zrobić na złość naszemu Prezesowi-uniemożliwi mu "bycie"w związku partnerskim z Alikiem.

    Odpowiedz
  • inny punkt widzenia(2013-03-19 10:23) Zgłoś naruszenie 00

    instanja małżeństwa jest bezsensu zlikwidować to . żadnych związków. każdy rozlicza się sam

    Odpowiedz
  • haha(2013-03-19 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    Podstawowe założenia syntetycznej teorii ewolucji wykazują, że najważniejszym zadaniem każdego gatunku jest przekazanie genów następnemu pokoleniu. Stanowi ono motor ewolucji i podstawę istnienia gatunku. Gdyby wszystkie osobniki danego gatunku (także i człowieka) zamieniły się w osobniki homoseksualne – gatunek ten przestałby istnieć, ponieważ nie nastąpiłoby przekazanie genów następnemu pokoleniu, w związku z czym nie byłoby potomków. Dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest anomalią.

    Odpowiedz
  • KALIF(2013-03-19 09:40) Zgłoś naruszenie 00

    TYPOWA LIBERALNE NOWOMOWA
    ''PANU BOGU ŚWIECZKĘ DIABŁU OGAREK''

    Odpowiedz
  • Zyga(2013-03-19 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    zakłamany i obłudny jak każdy inny katol

    Odpowiedz
  • michal(2013-03-19 09:18) Zgłoś naruszenie 00

    Nie jestem katolikiem i nie popieram związków partnerskich. Co ma do tego katolicyzm? Ochłonijcie trochę. Rzecz się rozchodzi o konstytucję, do zmiany której nie ma i tak większkości, bo większość Polaków ma poglądy konserwatywne. I bardzo dobrze, bo nie wszystko co przychodzi z tak zwanego kulturowego zachodu jest dobre. Natomiast jeśli ktoś życzy sobie udostępnienia informacji o swoim stanie zdrowia komukolwiek, powinien mieć taką możliwość. Podatek od spadku w ogóle bym zlikwidował, jak większość podatków.

    Odpowiedz
  • JP(2013-03-19 09:06) Zgłoś naruszenie 00

    Banda z.je.bów usypcie sobie wyspę i tam zawierajcie związki p.eda.ły w p.iz.du z wami

    Odpowiedz
  • pra są(2013-03-19 08:49) Zgłoś naruszenie 00

    zlikwidować instancje małżeństwa i po sprawie . bo i tak to relikt przeszłości nikomu niepotrzebny w tych czasach

    Odpowiedz
  • jas(2013-03-19 08:47) Zgłoś naruszenie 00

    tacy wy wszyscy katolicy a w łyzce wody byscie jeden drugiego utopili nieprawda jest ze jestescie niewierzacy poprostu macie zryteberety

    Odpowiedz
  • jankowalski(2013-03-19 08:43) Zgłoś naruszenie 00

    Zyga - żygać mi się chce na twoje wypociny . Prezydent wyciąga do was geje i lesbije przjazną dłoń ,a wy zakłamani i chorzy obłudnicy - tak Mu się odpłcacie ! . Zamknąć tylko i przymusowo leczyć , aż do efektu !!!

    Odpowiedz
  • 123(2013-03-19 08:37) Zgłoś naruszenie 00

    I bardzo dobrze...

    Odpowiedz