Sondaż TNS dla Forum: PO, PiS, SLD. PSL poza Sejmem

15.03.2013, 20:44; Aktualizacja: 15.03.2013, 22:36
Donald Tusk

Donald Tuskźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: John Guillemin

Według sondażu TNS dla programu Forum TVP Info, Platformę Obywatelską popiera 36 procent ankietowanych, a PiS - 30 procent. Na SLD chce głosować 15 procent, a na partię Janusza Palikota - 7 procent.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (42)

  • emeryt g(2013-10-11 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    dyktator tusek wszystkie media ma opanowane

    Odpowiedz
  • krym(2013-03-17 14:58) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież to jest zrobione przez reżimową sondażownię i będzie PO sto kroć POwtarzane w reżimowych mediach.

    Odpowiedz
  • janomall(2013-03-17 13:16) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie opamiętajcie się wreszcie. To nie Tusk jest Waszym głównym wrogiem, a przyjęta przez całą prawice doktryna ekonomiczna Balcerowicza. Istnieją państwa kapitalistyczne których gospodarka stanowi tabu dla naszych mediów bo poziom życia, stosunek do obywatela różni się diametralnie od polskiego. W ramach obecnie obowiązujących zasad kierowania gospodarką ani Palikot ani żaden Kaczyński czy Miller niczego nie jest w stanie zmienić, a dla nich wszystkich Balcerowicz jest nieomylnym guru.

    Odpowiedz
  • gawrosz(2013-03-17 13:10) Zgłoś naruszenie 00

    A ja w to nie wierzę . Bo wszyscy przeklinają Tuska i ten jego złodziejski rząd.

    Odpowiedz
  • HEHEHEHE(2013-03-17 12:45) Zgłoś naruszenie 00

    PELO BOLI ZE JAREK IM DOPISOLIL.

    Odpowiedz
  • slazaczka(2013-03-17 09:22) Zgłoś naruszenie 00

    Polaki dziekujcie Bogu ze macie pana Tuska i jego Rzad a nie PSYCHOPATE KACZORA z jego GANGEN STARE PRZYSLOWIE MOWI "POLAKOM DAJCIE SIE PORZADZIC TO SAMI SIE ZNISZCZA"

    Odpowiedz
  • telemelek(2013-03-17 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    30% kaczkomanów psuje obraz Polski, a sioooooo!

    Odpowiedz
  • GOŚC(2013-03-16 15:36) Zgłoś naruszenie 00

    szok w kraju w którym jak pamiętam i żyję jeszcze tak żle nie było jak obecnie ,bieda, bezrobocie, ludzie grzebiących w koszach,bezdomnychl ludzi żebżączych na ulicach to chańba dla rządu tuska

    Odpowiedz
  • GOŚC(2013-03-16 15:17) Zgłoś naruszenie 00

    A co z niesiołowskim za chodzenie na szczaw urosły sondaże

    Odpowiedz
  • POdPIS(2013-03-16 14:14) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego nie POdajecie prawdy?Prawda w oczy kole!Dlatego POdajemy nieprawdę.

    Odpowiedz
  • dodeczka(2013-03-16 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    PO popiera tylko PO i pseudo dziennikarze..reszta społeczenstwa chętnie by udusiła tych katów z PO .. Dla nich to kratki są za łagodne >>> Na pozarcie sobakom albo piraniom tych drani !!! Na co ten Tusk liczy ...on jeszcze sie uśmiecha i jest dumny z tej biedy , złodziejstwa , bezlkarnosci !!Chyba bierze od mafii w łapę za niszczenie Polaków . Chyba nie jest takim durniem i nie robi tego gratis!!!

    Odpowiedz
  • świru(2013-03-16 13:33) Zgłoś naruszenie 00

    SONDAŻE Z KOSMOSU KOMUNA WRÓCIŁA W POSTACI PO ZAKŁAMANIA PRZY TAKIM BAJZLU TYLE MAJA TO JEST PROPAGANDA JAKIEJ MAŁO CORAZ GORZEJ A IM SONDAŻE DO GÓRY IDĄ PARANOJA SUKCESU

    Odpowiedz
  • leo2(2013-03-16 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    Te 36%to dla podtrzymania na duchu upadającego morale lemingów!!!.

    Odpowiedz
  • liumnhyqjjuirytr(2013-03-16 13:04) Zgłoś naruszenie 00

    liumnhyqjjuirytr

    Odpowiedz
  • OGRODNIK(2013-03-16 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    CZAS NA ZMIANY.CZLOWIEK PIASTUJACY KILKA LAT TA SAMA FUNKCJE JEST MALO WYDAJNYM,A WRECZX MYSLI TYLKO O SOBIE I ZAPOMINA,ZE KLIEDYS TEZ BYL BIEDNYM CZLOWIEKIEM.DLATEGO SEJM W CALOSCI I SENATMUSZA ODEJSC I NIEC H SIE NIE MARTWIA ZE INNI NIE BEDA MODLI ZADZIC JAK ONI. CI ONI SA JUZ WYPALENI,PAPLAJA COS W COI SAMI NIE WIERZA.

    Odpowiedz
  • JÓZEK(2013-03-16 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    kacoki na czerninę a rydzki na kolana. Chciałaby dusza do raju lecz grzeszki wam nie pozwalają pisiorydze zaje..ne.

    Odpowiedz
  • Zibi(2013-03-16 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    Może obecna władza nie jest najlepsza,ale pamiętajcie,że nie ma innej możliwości.Gwarantuję Wam,że PIS doprowadzi do wojny domowej w PL.Tego przecież nie chcemy.Nie dajcie się zwieść.Kaczyński jest już stary i interesuje go tylko zemsta za ciąg niepowodzeń.Pozdrawiam wszystkich wielbicieli PIS i raz jeszcze przestrzegam.

    Odpowiedz
  • PO-NIE(2013-03-16 10:15) Zgłoś naruszenie 00

    Taki artykuł jest właśnie sondażem dla PO PSL SLD oni wiedza że jest już po nich dlatego gaciami trzęsą.

    Odpowiedz
  • Kolega(2013-03-16 09:15) Zgłoś naruszenie 00

    PSL? Jeszcze trochę niech ślimaczą się z Serafinem a spadną poniżej p[rogu do finansowania. Wniosek prosty; Serafin musi mieć mocne haki - jak sugerował - na swoich ważnych kolegów, którzy go teraz chronią. Ostatecznie rolnicy stracą swojego jedynego przedstawiciela w Sejmie PSL.

    Odpowiedz
  • Tomek(2013-03-16 09:14) Zgłoś naruszenie 00

    te sondaże to znana od dawna propaganda gebelsowska.
    Myslcie samodzielnie !!!

    Odpowiedz