Politycy o gigantycznych premiach dla dla prezesów PL.2012: To skandal

12.03.2013, 19:26; Aktualizacja: 14.03.2013, 16:06

To skandal - mówią politycy o premiach dla szefów eurospółek. Informacyjna Agencja Radiowa ujawniła, że szefowie rządowej spółki PL.2012 zainkasowali po ponad milion trzysta tysięcy złotych premii. Bonusy wypłacone przez ministerstwo sportu zostały przyznane za przygotowania i pracę przy projekcie Euro 2012.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (33)

  • wiktor(2013-03-12 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    poprostu skur,,,stwo!!!

    Odpowiedz
  • Obywatel Logik(2013-03-12 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    No jeśli podpisano z nimi umowy na takie właśnie sumy to wypłacić oczywiście trzeba. Do odpowiedzialności powinien być jedynie pociągnięty ten, kto taką umowę z nimi zawarł.
    Właśnie dlatego tak politycy świata prostestują przeciwko zamknięciu tymoszenko, bo to był precedens, gdzie polityk siedzi za niekorzystne rozporządzanie pieniędzmi podatników i boją się, że ich to też czeka.
    Od rewolucji francuskiej przyjęto zasadę, że urzędnik nie ponosi odpowiedzialności za swoje decyzje. Czas z tym skonczyć!

    Odpowiedz
  • zalezdzicha(2013-03-13 06:51) Zgłoś naruszenie 00

    „Agonia"

    Przyglądam się z trwogą nadchodzącej wiośnie,

    mnie z domu wyrzucą - PKB wciąż rośnie.

    Dziś mam problem taki: kupić chleb czy leki,

    czekam na bajpasy lecz termin daleki.

    W związku z mą chorobą zwolniono mnie z pracy,

    chciałbym też do Unii iść z wami rodacy.

    Bezrobocie wciąż rośnie, złoty idzie w górę,

    ulgi zniosą nam wszystkie by załatać dziurę.

    Dwój ą się i trój ą i czynią wysiłki,

    Myślą jakby tu wszystkim odebrać zasiłki.

    Zabrać rybę ze stołu a dać wszystkim wędki,

    pieniądz będzie w stolicy i to sukces prędki.

    Nas z kijami wygonią na bezrybne wody,

    nikt nas się nie pyta, nie chcą naszej zgody.

    Sami wiedzą, że żyją, że są w Europie,

    czy Ty też tam jesteś robotniku, chłopie.

    Nóż rdzewieje w szufladzie bo nie ma co kroić,

    każą się Warn jeszcze w cierpliwość uzbroić.

    Sami żyją w przepychu i wciąż robią bale,

    a nam ciasno pod mostem, brak miejsca w kanale.

    Biedni, bezrobotni, z wysypisk zbieracze,

    gdzie są Wasze domy, gdzie wille, gdzie dacze.

    Gdzie Wasz honor, gdzie duma, gdzie jest Wasza siła,

    jutro Warn pokażą gdzie Wasza mogiła.
    to napisałem przed wejściem do unii i co wciąż aktualne.Panowie czas ogrodzić ten cyrk bo naród nie wytrzyma dłużej śnieg nie puszcza i do szczawiu daleko ,i chyba ruszą po wsze premie.

    Odpowiedz
  • Panie premierze ma pan 2 wyścia;(2013-03-13 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    1.Panować nad podwładnymi i ich ROZKRADANIEM PAŃSTWA.
    2.Skoro pan nie potrafi, albo nie chce - DO WIDZENIA PANU.

    Odpowiedz
  • Niezwaloryzowany_ emeryt 2012(2013-03-12 21:54) Zgłoś naruszenie 00

    Wstyd i hańba. Nigdy więcej PO.

    Odpowiedz
  • Leo(2013-03-12 21:29) Zgłoś naruszenie 00

    A lemingi cieszą się: nadal rządzi Tusk!

    Odpowiedz
  • Gość(2013-03-12 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    Najgorsze jest to, że wypłacane pensje, premie i apanaże politycy wypłacają swoim przydupasom za pożyczone pieniądze na koszt naszych wnuków i prawnuków. Dziki kraj, pavulon z TVN i Gazety wyborowej działa wybornie.

    Odpowiedz
  • krys(2013-03-12 20:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzi i Boga nie boją się ci wybrańcy narodu.Kto podpisuje takie "dziwne" umowy?,za ile odstepnego?---Za zbudowanie bubla powinna być kara a nie gigantyczne,niemoralne w porownaniu do przeciętnych zarobków i emerytur nagrody? .Panie premierze już Polacy wiedzą dlaczego Polska ma tak szybko rosnący dług---Brakuje dobrego rządu,Sejmu,Prezydenta-- od 23 lat .

    Odpowiedz
  • WŚciekły(2013-03-12 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    ZOBACZCIE i znowu banda następna się obdzieliła i tak nas okradają złodzieje a dzieci głodują NIESTETY TUSK MA ::LE NISPRAWDZIŁEŚ się jusz niedługo was rozliczymy

    Odpowiedz
  • bat(2013-03-12 20:34) Zgłoś naruszenie 00

    Panowie myślą że są lepsi biorą całymi łapami bo to są takie wronie gardło co zobaczy to by pożarło.

    Odpowiedz
  • wściklipolacy(2013-03-12 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    Wybudowali buble które się sypia i trzeba w nie inwestowac ponownie duże pieniądz a łobuzy takie umowy spisali ze nie zaleznie czy dobrze zbudowali czy nie to i tak nagrody im się należą to tylko tak jest w Polsce ze nikt tych firm nie kontroluje w trakcie spisywania umowy ,a może i byli jacys przedstawiciele ale na niczym sie nie znali i dołączyli do podpisu olbrzymich nagród i dziwi się rząd że my Polacy im już nie wierzymy i się buntujemy i wychodzimy na ulicę ale może byc nas naprawde dużo

    Odpowiedz
  • WŚCIEKŁY(2013-03-12 20:30) Zgłoś naruszenie 00

    NO NIE KU::::WA tego gnoju dość znowu banda się obdzieliła jak wy sięludzi nieboicie ale jeszcze troche i tą bandę rozliczymy KU::WA w oczy patszą ręce składają a nas okradają TUSK myślałem rze niepozwolisz jusz eśwjęcej na okradanie ale jesteś taki sam SU::::YN jak pozostała B::DA straciłeś wizerunek jusz nilicz na ulgi DOŚĆ HAMSTWA B::::KI

    Odpowiedz
  • michmach(2013-03-12 20:27) Zgłoś naruszenie 00

    Politycy- psy. Gdyby mogli, to by sami wzięli

    Odpowiedz
  • rozgoryczony(2013-03-12 20:24) Zgłoś naruszenie 00

    ..nie chce zyc w tym złodziejskim burdelu...co oni takiego zrobili sie pytam premierze...wynalezli atom czy jakiejs lekarstwo ...budowali ludzie których oszukali i pieniedzy nie oddali biedakom...toc to zbrodnia wołajaca o pomste do nieba...a tych prezesów powoływał premier jak pamietam
    ...ludzie bierzcie kosy na sztorc i na warszawe

    Odpowiedz
  • Sambor(2013-03-12 20:24) Zgłoś naruszenie 00

    Na temat PO nie wypowiadałem się ani razu, bo traktowałem to ugrupowanie od początku jako szajkę cwaniaczków. Że się nie pomyliłem to widać jak na dłoni nie pierwszy wszakże raz. Zastanawiam się tylko kto i dlaczego uparcie i bez wyobraźni głosował na to szemrane towarzystwo?

    Odpowiedz
  • olo(2013-03-12 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    Moralne dno ! Doczeka się rudy cwaniak,,że z kumplami za jaja zostaną powieszeni ! a ich Pańcie jak świnie na hakach będą wisieć !

    Odpowiedz
  • Polak(2013-03-12 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jedynym ratunkiem dla nas jest Powstanie. Tak jak 150 lat temu. To też jest rozbiór Polski i drwina z Polaków.

    Odpowiedz
  • pamiętam(2013-03-12 20:00) Zgłoś naruszenie 00

    ARCY ZŁODZIEJSTWO Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ARCY ZŁODZIEJSKIEJ PARTII. A W KOMUNIE BYŁY WYKONYWANE WYROKI ŚMIERCI ZA PRZESTĘPSTWA GOSPODARCZE M.IN. W AFERZE MIĘSNEJ.

    Odpowiedz
  • gorol(2013-03-12 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    czy w tym kraju jest jeszcze cos co moze zaszokowac

    Odpowiedz