Sejm: Kluby podzielone w ocenie nowelizacji budżetu: PiS -to projekt odpowiedzialny, KO - to krok w kierunku Grecji

07.10.2020, 12:58; Aktualizacja: 07.10.2020, 12:59
W ocenie klubu PiS wszystkie te "trudne do pogodzenia cele" udało się osiągnąć. "W nowelizacji jest spadek dochodów budżetowych, ale bardzo cenne jest zwiększenie wydatków zarówno tych, pomocowych dla przedsiębiorców, ale też inwestycyjnych, dzięki którym jest szansa na utrzymanie miejsc pracy" - mówił. Zapewnił, że próg konstytucyjny jest niezagrożony - "są zapewnione wydatki na wszelkie działania osłonowe gospodarcze dla przedsiębiorców".

W ocenie klubu PiS wszystkie te "trudne do pogodzenia cele" udało się osiągnąć. "W nowelizacji jest spadek dochodów budżetowych, ale bardzo cenne jest zwiększenie wydatków zarówno tych, pomocowych dla przedsiębiorców, ale też inwestycyjnych, dzięki którym jest szansa na utrzymanie miejsc pracy" - mówił. Zapewnił, że próg konstytucyjny jest niezagrożony - "są zapewnione wydatki na wszelkie działania osłonowe gospodarcze dla przedsiębiorców".źródło: ShutterStock

Ta nowelizacja jest bardzo odpowiedzialna - mówił w środę w Sejmie Henryk Kowalczyk (PiS); to milowy krok w kierunku Grecji - ocenił Janusz Cichoń (KO); przyjęto zasadę, że w nowelizacji wszystko można, budżet jest otwarty przekonywał Czesław Siekierski (PSL-Kukiz'15).

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie