Cichanouska: Sprawiedliwy sąd wyda wyroki w sprawie ludobójstwa na Białorusi

26.08.2020, 09:13; Aktualizacja: 26.08.2020, 19:52
Pytana o to, czy obawia się, że na Białorusi dojdzie do rozlewu krwi, odpowiedziała, że nie wie, co dzieje się na najwyższych szczeblach białoruskiego dowództwa wojskowego.

Pytana o to, czy obawia się, że na Białorusi dojdzie do rozlewu krwi, odpowiedziała, że nie wie, co dzieje się na najwyższych szczeblach białoruskiego dowództwa wojskowego.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: OLIVIER HOSLET

Sprawiedliwy sąd - po nowych wyborach prezydenckich - będzie musiał przeprowadzić śledztwo w sprawie ludobójstwa, do którego doszło na Białorusi i wydać wyroki - oświadczyła w opublikowanym w środę wywiadzie dla portalu Onet Swiatłana Cichanouska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Józef(2020-08-26 11:12) Zgłoś naruszenie 50

    Co ta Ciechanowska bredzi. Jakie ludobójstwo? Chyba Niemieckie podczas wojny !. Ona się nie nadaje nawet na sprzątaczkę.

    Odpowiedz
  • Fridek(2020-08-26 12:51) Zgłoś naruszenie 10

    uderzający jest brak programu politycznego tzw opozycji. Sądzenie za ludobójstwo (może w Wietnamie czasie wojny) to nie program. Programem byłoby likwidacja powszechnej opieki zdrowotnej bo kosztowna, zamkniecie dużych zakładów przemysłowych - po co im traktory skoro w Polsce nie produkuje się traktorów...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie