Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski poparli kandydaturę Trzaskowskiego

07.07.2020, 14:56; Aktualizacja: 07.07.2020, 15:50
Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski

Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Nowak

Byli prezydenci Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski poparli kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego przed II turą wyborów. Według Kwaśniewskiego taki wybór jest "lepszy dla Polski". Komorowski ocenił, że "trzeba bardziej szukać tego, co nas łączy, niż tego, co nas dzieli".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • wyborca(2020-07-07 16:10) Zgłoś naruszenie 163

    I co młodzi zadurzeni Trzaskowskim? Najtłustsze koty popierają nowego figuranta.

    Odpowiedz
  • Z.E.(2020-07-07 16:44) Zgłoś naruszenie 153

    Nie tylko te zasluzone prezydenty! W zakladach karnych szambolan Trzaskowski tez ma ogromne poparcie!

    Odpowiedz
  • Czy to aby(2020-07-07 20:02) Zgłoś naruszenie 140

    nie jest niedźwiedzia przysługa ?! Lepiej aby w ogóle się nie odzywali.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • SZUGOR NONEZ(2020-07-07 17:20) Zgłoś naruszenie 112

    WITAM ,SZOGUN I PIJAK ,DOBRY ZESPÓŁ POPARŁ NIEDOROZWOJA ,NONEZ

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Przekonali niezdecydowanych.(2020-07-07 17:28) Zgłoś naruszenie 112

    Cha, cha, cha...

    Odpowiedz
  • Oksa(2020-07-07 16:57) Zgłoś naruszenie 94

    To ci dopiero autorytet dwa komuchy i ludzie ich mają słuchać

    Odpowiedz
  • właśnie te wpisy świadczą jak ludzie zawiedli się (2020-07-07 18:31) Zgłoś naruszenie 72

    na komuszych i pod komuszych.Teraz popierają lewacką masonerię,nie myśląc o przyszłości młodych polaków,którzy znowu lawinowo musieli by uciekać,gdyż za miskę ryżu to powinni dziś pracować nieudolni rządzący ubiegłej kadencji,gdyż wyprowadzili potężne pieniądze,nawet i z emerytur.Swój swojego popiera a niech ich weżmie cho...ra.

    Odpowiedz
  • eszelon(2020-07-07 21:18) Zgłoś naruszenie 51

    "Byli prezydenci Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski poparli kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego przed II turą wyborów." Klika III.RP z "18 piętra" poparła swojego chłopca...

    Odpowiedz
  • remick(2020-07-07 19:20) Zgłoś naruszenie 52

    Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski poparli kandydaturę Trzaskowskiego... Sami swoi ☭ spod ciemnej gwiazdy...

    Odpowiedz
  • Eurofan(2020-07-07 19:44) Zgłoś naruszenie 52

    Po co nam Prezydent , przecież mamy Panią Kanclerz !

    Odpowiedz
  • czytelnik(2020-07-08 09:17) Zgłoś naruszenie 31

    odezwaly się autorytety, brak jeszcze było Bolka, śmiechu warte, kogo to jescze interesuje ich zdanie,

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-07-08 08:19) Zgłoś naruszenie 21

    ...............Pytam się Was POy ,czy zdajecie sobie sprawę ilu w Polsce spracowanych w szkodliwych i nieb warunkach pracy z sobotami i swiętami bez dni zamiennie wolnych (za Komuny) robotników przez Was nie dożywa obecnego wieku emerytalnego !Ile rodzin odprowadza co miesiąc swojich przedwcześnie zmarłych najbliższych.w Polsce doszło do mordu Politycznego na spracowanych robotnikach.. „ Bronisław Komorowski zmienia zdanie. Prezydent przychyla się do propozycji związków zawodowych i rozważa, żeby o emeryturze nie decydowało jedynie kryterium wieku. Prezydentowi chodzi przede wszystkim o sytuację osób, które bardzo wcześnie zaczęły pracować i regularnie odprowadzają składki. To zazwyczaj ludzie starszej daty , w tym pracownicy fizyczni. Po "reformie 67" będą pracować dłużej niż osoby lepiej wykształcone, które wchodzą na rynek pracy później - tłumaczyła na łamach "Rzeczpospolitej" Irena Wóycicka, prezydencki doradca. - W ich przypadku można rozważać wprowadzenie stażu 40 lat opłacania składek jako kryterium przejścia na emeryturę przed ukończeniem 67. roku życia. W innym miejscu piszą:"Jak podkreśliła, intencją Kancelarii Prezydenta jest znalezienie rozwiązania, które pozwoli osobom o długim stażu pracy, które zaczęły pracę np. w wieku 18 lat i cały czas pracowały, przejść na emeryturę nieco wcześniej. "Aby skorzystać z nowej emerytury, trzeba było rozpocząć pracę przed ukończeniem 20 lat" - no cóż ,biedak nie chciał przyjąć do wiadomości że w tym kraju ludzie zaczynali prace składkową także w wieku 15 lat życia ,pracowali w szkodliwych i nieb warunkach pracy oraz w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dnia zamiennie wolnych..-ale nic już nie zdążył zrobić!

    Odpowiedz
  • A co Duda i PiS(2020-07-08 10:41) Zgłoś naruszenie 20

    ... zrobili w tej sprawie dobrego ??? Kompletnie NIC !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz