Pekin znów walczy z koronawirusem po wykryciu ogniska zakażeń na targu

16.06.2020, 11:26; Aktualizacja: 16.06.2020, 11:26
W Chinach kontynentalnych zgłoszono poprzedniej doby 40 nowych zachorowań na Covid-19, w tym 32 infekcje lokalne. 27 z nich odnotowano w Pekinie. Rośnie liczba przypadków łączonych z ogniskiem na olbrzymim targu rolno-spożywczym Xinfadi, gdzie codziennie sprzedawano tysiące ton owoców, warzyw i mięsa.

W Chinach kontynentalnych zgłoszono poprzedniej doby 40 nowych zachorowań na Covid-19, w tym 32 infekcje lokalne. 27 z nich odnotowano w Pekinie. Rośnie liczba przypadków łączonych z ogniskiem na olbrzymim targu rolno-spożywczym Xinfadi, gdzie codziennie sprzedawano tysiące ton owoców, warzyw i mięsa.źródło: ShutterStock

Po wykryciu w Pekinie pierwszego ogniska koronawirusa od ponad 50 dni władze zawiesiły we wtorek część transportu pasażerskiego i zakazały opuszczania miasta osobom z grupy wysokiego ryzyka, by nie dopuścić do ponownego rozprzestrzenienia się patogenu w kraju.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Emeryt(2020-06-16 12:14) Zgłoś naruszenie 01

    Teatr bez widzów , nikt już nie daje wiary komunistom współdziałającym z lichwa i alchemią ........... w tworzeniu spektaklu który był wielokrotnie powtarzany w historii świata z identyczną reżyserią .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie