Posłowie KO o zakupie respiratorów: niebywały przekręt w Ministerstwie Zdrowia

15.06.2020, 15:18; Aktualizacja: 15.06.2020, 15:41
Ministerstwo Zdrowia zawarło umowę z firmą z Lublina na kwotę 250 mln zł na dostawę 1241 respiratorów, przelało już 133 mln zł, ale żaden respirator jeszcze nie dotarł - podkreślali w poniedziałek posłowie KO Michał Szczerba i Dariusz Joński. "To niebywały przekręt" - ocenili.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • sb(2020-06-15 19:41) Zgłoś naruszenie 94

    To dopiero początek, szumowski już się szykuje na następne przekręty na jesieni

    Odpowiedz
  • wyborca(2020-06-15 17:27) Zgłoś naruszenie 83

    Kontrakt jeszcze nie wykonany, a posłowie KO już wiedzą, że to będzie przekręt.

    Odpowiedz
  • Bert(2020-06-15 15:53) Zgłoś naruszenie 88

    niebywałe przekrety to były za rządów PO/PSL : afera taśmowa, afera amber gold, afery reprywatyacyjne, afera stoczniowa, doprowadzenie do upadku stoczni, próba doprowadzenia do upadku LOTu, afera autostradowa, afera stadionowa, afera wyciągowa, skok na OFEafera KGHM, afera Elewaru, próba sprzedaży Lasów Państwowych, masowa inwigilacja obywateli, strzelanie do górników, bicie i gazowanie legalnych zgromadzeń 11 listopada i wiele, wiele innych. To co dzić Partia Oszustów na zywa "aferami" to same manipulacje i oszczerstwa, plugawa gebelsowska propaganda. I to tyle w tym temacie.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Niesamowicie(2020-06-15 17:21) Zgłoś naruszenie 64

    ...Dojna Zmiana !

    Odpowiedz
  • skala zjawiska (2020-06-15 16:57) Zgłoś naruszenie 64

    Trwa wyprowadzanie z budżetu setek milionów złotych przez podstawione słupy. O skali korupcji dowiemy się po lustracji organów i wykonaniu niezbędnych ustaleń w toku niezależnych śledztw.

    Odpowiedz
  • POLSKO... w czym żeś Ty i Komu zawiniła ?(2020-06-15 21:36) Zgłoś naruszenie 43

    Do czego się nie wezmą … to zaraz spier****ą, albo … KASA, KASA po ZASTODOLU

    Odpowiedz