Wypadek z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa

13.06.2020, 17:41; Aktualizacja: 13.06.2020, 17:41
Rzecznik SOP zaprzeczył, że pojazd SOP jechał w kolumnie prezydenckiej. Według niego, samochód jechał samodzielnie, na sygnale, jako pojazd uprzywilejowany. Wjechał w tył auta osobowego, które skręcało z drogi, po której poruszały się oba pojazdy.

Rzecznik SOP zaprzeczył, że pojazd SOP jechał w kolumnie prezydenckiej. Według niego, samochód jechał samodzielnie, na sygnale, jako pojazd uprzywilejowany. Wjechał w tył auta osobowego, które skręcało z drogi, po której poruszały się oba pojazdy.źródło: ShutterStock

Samochód techniczny Służby Ochrony Państwa zderzył się z samochodem osobowym w miejscowości Folwark w woj. opolskim. SOP poinformowało PAP, że w wypadku nikt nie ucierpiał.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

 • Kiedy z dróg(2020-06-14 21:49) Zgłoś naruszenie 30

  znikną potencjalni zabójcy ? Jazda uprzywilejowana SOP powinna być dopuszczalna tylko i wyłącznie w przypadku zagrożenia życia prezydenta, premiera lub marszałków sejmu i senatu. Koniec i kropka. Reszta partyjnych kacyków ma do dyspozycji swoje limuzyny, tramwaje lub rowery.

  Odpowiedz
 • najciemniej pod latarnią(2020-06-14 21:02) Zgłoś naruszenie 10

  Klasyczny wypadek jak ten w Oświęcimiu gdy limuzyna pruła lewym pasem pomimo ze nie było powodu do jazdy na sygnale. A gdyby tych geniuszy zamiast do republik bananowych w Afryce albo stanów w USA wysyłali na przeszkolenie do państw Europy Zachodniej?

  Odpowiedz
 • żenada propagandowa(2020-06-14 20:57) Zgłoś naruszenie 10

  . Rzecznik SOP zaprzeczył, że pojazd SOP jechał w kolumnie prezydenckiej. Według niego, samochód jechał samodzielnie, na sygnale, jako pojazd uprzywilejowany. Wjechał w tył auta osobowego, które skręcało z drogi, po której poruszały się oba pojazdy..... Wszystko wskazuje że sprawcą wypadku był kierowca z samochodu który skręcał. Pod żadnym pozorem słysząc syrenę nie wolno było skręcać. A tak przy okazji : panie Piórkowski jeśli nie jest to tajemnicą specjalnego znaczenia to prosiłbym o informację czemu agenci SOP jechali na sygnale ? Czyżby rodzili?

  Odpowiedz
 • Jazda zgodnie z ...(2020-06-14 12:25) Zgłoś naruszenie 40

  … hasłem swojego pryncypała … "Z drogi ŚLEDZIE, bo jaśnie pan "Prezydent jedzie"

  Odpowiedz
 • Donald(2020-06-13 21:30) Zgłoś naruszenie 14

  Kierowca Omegi zajechał drogę pojazdowi uprzywilejowanemu skręcając w lewo. Faktów nie zmienicie lewoskrętne bobki

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • kroczek(2020-06-13 18:24) Zgłoś naruszenie 34

  W samochodzie SOP uszkodzony lewy przedni narożnik w samochodzie który skręcał lewy tylny narożnik Wynika z tego że kierujący skręcając w lewo nie upewnił sie należycie czy może ten manewr bezpiecznie wykonać i jest pytanie czy należycie obserwował drogę za swoim pojazdem w lusterkach a kierowca Mercedesa SOP chcąc ominąć samochód odbił na lewy pas jednak kierujący przed nim pojazdem nie zatrzymał samochód do czego był zobowiązany i rozpoczął manewr skrętu w lewo

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • kolizja(2020-06-13 18:11) Zgłoś naruszenie 64

  Skoro nikt nie ucierpiał, to nie był wypadek. Niby gazeta prawna a piszą bzdety.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Bert(2020-06-13 18:05) Zgłoś naruszenie 79

  ciekawe zjawisko, za rządów PO/PSL liczba wypadków z udziałem samochodów BOR była podobna, a gazeta POprawna nie napisała o żadnym....przypadek?

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie