Kiedy Sejm zajmie się bonem turystycznym 500 zł na każde dziecko?

08.06.2020, 12:38; Aktualizacja: 08.06.2020, 12:38
Uruchomienie bonu turystycznego w wysokości 500 zł na każde dziecko na potrzeby wypoczynku krajowego zapowiedział w sobotę ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Zapewnił, że o szczegółach tego programu będzie mówił w kolejnych dniach, ale rozwiązanie jest już praktycznie gotowe. Wcześniej przedstawiciele rządu mówili o bonie turystycznym w wysokości 1000 zł.

Uruchomienie bonu turystycznego w wysokości 500 zł na każde dziecko na potrzeby wypoczynku krajowego zapowiedział w sobotę ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Zapewnił, że o szczegółach tego programu będzie mówił w kolejnych dniach, ale rozwiązanie jest już praktycznie gotowe. Wcześniej przedstawiciele rządu mówili o bonie turystycznym w wysokości 1000 zł.źródło: ShutterStock

Sejm najprawdopodobniej zbierze się 19 czerwca, możliwe że wówczas pod obrady zostanie wprowadzony projekt ustawy dotyczącej bonu turystycznego w wysokości 500 zł na każde dziecko - poinformował w poniedziałek szef parlamentarnego klubu PiS Ryszard Terlecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • czarekmat(2020-06-08 13:40) Zgłoś naruszenie 10

    Szybciutko żeby jeszcze przed wyborami można było wrzeszczeć o tym jak to duda z własnej kieszeni dał każdemu dziecku kolejne 500+. To że jak dajemy jednym to zabrać musimy innym mało ważne!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie