Kiedy otwarcie granic? Premier Morawiecki komentuje

06.06.2020, 09:08; Aktualizacja: 06.06.2020, 09:48
Kiedy granice będą otwarte?

Kiedy granice będą otwarte?źródło: ShutterStock

W ciągu paru dni otworzymy nawzajem granice z Litwą, a że Litwa ma otwarte granice z Łotwą i Estonią, to z trzema krajami bałtyckimi granice będą otwarte w ciągu najbliższych kilku dni - poinformował w sobotę w RMF FM premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (80)

  • wp(2020-06-12 09:34) Zgłoś naruszenie 10

    Rusko-putinowska-demokracja daje kolejny przykład ma więcej wspólnego z komunizmem i reżimem A nie z demokracją!! Wstydzę się być Rosjaninem i do tego nogi mi smierdza.

    Odpowiedz
  • DORIS(2020-06-09 21:55) Zgłoś naruszenie 00

    CHCEMY SWOBODNIE SIE PORUSZAC ODDAJCIE NAM WOLNOSC A KTO CHCE NIECH SIE CHRONI I TAK BEDZIEMY MIELI WIRUSA W KURORTACH MORSKICH JAK PRZYJADA ZE SLAZKA U NIEMCOW JEST MNIEJ JAK NA SLAZKU

    Odpowiedz
  • Bo(2020-06-09 13:56) Zgłoś naruszenie 00

    Zamkniete granice nie pomoga w zatrzymaniu wirusa ,wiecej testow wiadomo to kosztuje ale lepiej na testy wydac niz na wybory Polacy zostawieni przez rzad na pastwe losu na to co konieczne nie ma kasy mysle ze jezeli politycy by jeden miesiac wyplaty nie dostali tylko przeznaczyli na potrzeby sluzby zdrowia to by byl dobry gest ale nie oni musza miec pelne koryto ,hamstwo,znieczulica do ludzi ,pokazywanie kto ma wieksza buzie zero szacunku i komu tu zaufac ,na kogo glosowac kazdy dobrze gada a jak dojdzie do koryta napelnia sobie kieszenie

    Odpowiedz
  • Bo(2020-06-09 11:22) Zgłoś naruszenie 00

    Gora ma za co zyc a szary obywatel patrzy w portfel

    Odpowiedz
  • Ktakus(2020-06-09 07:52) Zgłoś naruszenie 20

    Polecam prywatnego pana ktory jezdzi co tydzien do krakowa i wtaca do Austrii bo tu pracuje mily dobrze prowadzi duzy samochod czysty nie duzo nierze za przewoz 100 euro 06769008236 wojtek wspanialy czlowiek nie rozmawia w czasie podrozy Jedzie o wiele lepiej niz przewoznicy bo ma praktyke 20 lat w austrii Jedno czego nie lubi to Pis dlatego w samochodzie u niego nie mozesz mowic dobrze o Pis jestem znajomym i moge zapewnic o komforcie jazdy cudowny czlowiek jeszcze raz polecam 06769008236 GDYBY ON NIE MIAL MIEJSCA WSADZI DO KOLEGOW KTORZY TEZ ZABIERAJA W KAZDYM TYGODNIU

    Odpowiedz
  • Piotr(2020-06-09 07:23) Zgłoś naruszenie 20

    Co sie kryje za tym ze slask nie zostaje zamkniety Gornicy gryluja przemieszczaja sie gdzie tylko kto ma ochote natomiast granice do czech zamkniete wjazdu niema Przewozy prywatne biora za przewoz przez niemcy ceny z kosmosu bez opodatkowania pracownicy ktorzy pracuja w austrii rowniez zabieraja po 4 osoby przez niemcy jadac ja wojtkowi do krakowa place kazdorazowo 100 euro i zadnej higieny w samochodzie niema to ze chce jechac do zony dzieci to place a co robi rxad dlaczego granic nie otworzycie

    Odpowiedz
  • ANNA(2020-06-08 19:31) Zgłoś naruszenie 10

    Jak czytam te niektore absurdalne komentarze to mi sie niedobrze robi ! Bedzie tak jak minister zadecyduje i rzad i nie potrzebnie strzepicie jezyki !

    Odpowiedz
  • cb(2020-06-08 16:52) Zgłoś naruszenie 10

    zaścianek kompletny,Litwini obronią Polskie morze przed bankructwem

    Odpowiedz
  • lomoll(2020-06-08 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    A kogo te ruskie państwo interesuje! !?? Granicę z Shengen otworzyć! Rodziny rozdzielone.!!

    Odpowiedz
  • Rysiek(2020-06-08 16:06) Zgłoś naruszenie 30

    Najwyzszy czas aby pociagi zaczely kursowac z polski do austrii Przewoznicy maja zniwo ceny z kosmosu Podroz trwa 17 godz samochody niedezynfekowane tego nikt nie kontroluje Oczekujemy otwarcia granic z Polska co sie kryje za tym aby granice byly otwarte dopiero po wyborach dlaczego chcemy to wiedziec

    Odpowiedz
  • CAPITALO(2020-06-08 14:38) Zgłoś naruszenie 10

    A co z Francja i Niemcami?

    Odpowiedz
  • cwm(2020-06-08 12:08) Zgłoś naruszenie 00

    Niemcy nie planuja otworzc granic 15 czerwca! Niemcy juz maja otwarte!

    Odpowiedz
  • Ada(2020-06-08 08:50) Zgłoś naruszenie 10

    Tylko że Polska najbardziej zagrożona jest od wszystkich zachodnich państw na dzień dzisiejszy

    Odpowiedz
  • Sylwia (2020-06-08 08:42) Zgłoś naruszenie 10

    Jak Morawiecki może mówić że w Polsce już jest to pod kontrolą jak tysiące górników zarażonych i nadal nie zamknęli kopalni na kwarantannę, teraz też ten zakład mrozonek i kilkaset ludzi na kwarantannie i zakład zamknięty.. Przez to co na Śląsku ta zaraza nigdy się nie skończy a Oni granice otwierają i znoszą obostrzenia.. To jakiś słaby kabaret...

    Odpowiedz
  • Antyesbek(2020-06-08 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    Najlepszy rzad w historii powojennej Polski. Najmniejsze straty w ludziach. Popatrzcie wszyscy na statystyki w zwiazku z pandemia. To zawdzieczac trzeba min. Szumowskiemu a nie napadac na niego.

    Odpowiedz
  • polak(2020-06-08 08:16) Zgłoś naruszenie 10

    prywatnymi samolotami można, studenci mogą, a czemu wszyscy inni nie , czy ryzyko jest inne nie- to o co chodzi. A chodzi o to że w takich Niem ach jeśli nie zostaną otwarte granice to może dojść do zamieszek, a polacy będą milczeć i klaskać prezesowi za 500, za ograniczenie wolności za bezsensowne noszenie maseczek w lesie. Ja .... ci za kraj

    Odpowiedz
  • Robert .K(2020-06-08 07:53) Zgłoś naruszenie 20

    Jeżeli PiS chce naprawdę żeby Duda wygrał wybory to muszą otworzyć granicę tak jak pozostałe kraje unii europejskiej bo to jest bardzo ważne dla wielu osób . Powiem tak nie chcę być adwokatem diabła ale jak obserwuję nastrój wśród Polaków to otwarcie granic jest to dla nich bardzo ważne Pozdrawiam Robert

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kleszcz(2020-06-08 07:20) Zgłoś naruszenie 00

    KOMUNA PL

    Odpowiedz
  • 2021(2020-06-07 23:08) Zgłoś naruszenie 00

    Ze Wschodniej Granicy ptzyjezdrzja do pracy w Polsce, a na Zachodniej wyjezdrzaja od pracy w Polsce. Nie wpuszczać i nie wypuszczać jak to było za Komuny. A najlepszy przyjaciel był ZSRR. I za pomocą wódki nie jeden ból daje sie znieść. A za niedługo Polacy sami się zagryzą.

    Odpowiedz
  • Magda(2020-06-07 22:26) Zgłoś naruszenie 03

    Od jakiejś granicy trzeba zacząć, dobrze że od Litwy, bo mały kraj. Będzie można łatwo obserwować, jaki wpływ będzie miała ta sytuacja na rozwój pandemii w Polsce. Dla mnie dobry ruch premiera.

    Odpowiedz