Tusk: Trzaskowski ma realną szansę wygrania wyborów prezydenckich

27.05.2020, 20:30; Aktualizacja: 27.05.2020, 20:57
Donald Tusk

Donald Tuskźródło: ShutterStock

Rafał Trzaskowski ma świetne kwalifikacje i realną szansę wygrania wyborów prezydenckich; jest kandydatem optymalnym ze względu na walory osobiste i ze względu na okoliczności zewnętrzne - mówił w środę b. premier Donald Tusk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (57)

  • pisowska targowica(2020-05-27 22:48) Zgłoś naruszenie 13784

    Dlatego głosuję wraz z całą rodziną na Rafała Trzaskowskiego.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • TW.Balbina(2020-05-27 22:54) Zgłoś naruszenie 11976

    Kaczyński to konfident - TW.Balbina. Za sprzedawanie kolegów z solidarności SB dało mu spokój. Teraz konfident namaszcza dude na prezydenta.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Targowicom NIE !(2020-05-27 21:41) Zgłoś naruszenie 90129

    Dlatego głosuję wraz z całą rodziną na Prezydenta Dudę.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Dzieci UB-ków i SB-ków garną się do władzy(2020-05-27 21:44) Zgłoś naruszenie 80101

    Jak to możliwe, iż po 30 latach "wolnej Polski" znów komuna dąży do władzy pod płaszczykiem resortowych dzieci. Ojciec koperciarza Grodzkiego złożył ślubowanie jako UBek 31 VII 1951, a matka Trzaskowskiego , jako TW Justyna zarejestrowana w SB w 1960r -donosiła m/in na znanych muzyków, jej teściowa była kapitanem SB. Nie mam nic przeciwko nim, ale tu chodzi o urzędy Marszałka Senatu i Prezydenta Polski. Mój ojciec walczył z Komuną, a ja znów dziś muszę walczyć z PO-KOmuną w wyborach, bo niszczą nam Polskę i po chamsku, z obłudą targowiczą jak w PRL. Nie pozwólmy wrócić tej antypolskiej sitwie do władzy.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Jaja jak berety(2020-05-27 22:10) Zgłoś naruszenie 7284

    Lokaj UE i targowica w jednym. Ciężko zapracował na ordery u Merkel, nawet stocznie polskie dla nich poświęcił oraz załatwił Brexit Brytyjczykom. "Obywatel świata" , nie ceniony ani w UE ,ani w Polsce ,a przez WB zwany "gangsterem".

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tak kończą targowice(2020-05-27 22:14) Zgłoś naruszenie 6662

    Na wygnaniu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • adam(2020-05-27 23:04) Zgłoś naruszenie 6569

    Tusk na księżyc tam go jeszcze nie znają podwyższać wiek emerytalny........ bo pieniędzy ni ma i nie będzie...

    Odpowiedz
  • Ryży kłamca(2020-05-28 06:00) Zgłoś naruszenie 6269

    Tusku - oddaj 150 mld zł które ukradłeś nam z OFE !!!

    Odpowiedz
  • Józef(2020-05-27 22:07) Zgłoś naruszenie 5974

    Dokładnie tak samo wygra , jak jego dziadek z Wermachtem II wojnę światową. Tusk to jednak tępy człowiek.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • masoneria polska2020 nie wygra wyborów jak(2020-05-27 23:39) Zgłoś naruszenie 5871

    polacy zagłosują na Dudy,nie będzie obłudy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jaja jak berety(2020-05-28 07:36) Zgłoś naruszenie 5236

    A niech sobie post-komuniści fałszują na forum , ważniejsze to, iż nie wygrają w rzeczywistych wyborach.

    Odpowiedz
  • wyborca PiS(2020-05-27 21:45) Zgłoś naruszenie 5240

    Donaldzie, zacznij pomagać Rafałowi tak samo jak wzmacniałeś Unię Europejską. Prosimy!

    Odpowiedz
  • Lewactwo , to krętactwo(2020-05-28 07:20) Zgłoś naruszenie 4751

    Nabijają sobie zielone łapki , a adwersarzom czerwone. To w stylu czerwonej POstKOmuny.

    Odpowiedz
  • ???(2020-05-28 07:51) Zgłoś naruszenie 4436

    PO-KOmuna zbiera nielegalnie podpisy na Trzaskowskiego i zostało to sfilmowane. Sprawa dla prokuratury.. Tak działa targowica i oszuści wyborczy. Chcecie lemingi mieć oszusta za prezydenta . Już niżej upaść nie można.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ma szansę wygrać jak poprą go komuchy(2020-05-27 23:57) Zgłoś naruszenie 4346

    tak jak przy wyborze na prezydenta Wawy.Ale polacy znają swoją tożsamość i pamiętają jak 30 lat temu przy okrągłym stole została komuna na Polskim padole.Pójdą więc wszyscy zagłosować w pierwszej turze,aby Duda był na górze.

    Odpowiedz
  • Lewactwo , to krętactwo(2020-05-28 07:30) Zgłoś naruszenie 4344

    W ciągu kilku minut sekund przybyło niewygodnym dla postkomuny wpisom przybyło po od kilkunastu do kilkadziesiąt zielonych łapek. Tak działają oszuści , bo wiedza że przegrają.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obserwator(2020-05-28 09:49) Zgłoś naruszenie 3325

    Tusku tchorzu zamknij się i nie siej zamentu, sam zrobił sonadaż i wyszlo, że Polacy go nie chcą, to teraz podstawia innych targowiczan, aby mieszali w Polsce, Polacy mają już dosyć zagrywek tusków, budków, grodzkich, chcą wyborów i końca tych ich obłudnych zagrywek, 10 maja wybory były niebezpieczne, późnej koperty był zakażone, teraz okazuje się, że ich mozgi sa zkażone wirusem obłudy i hipokryzji

    Odpowiedz
  • green (2020-05-28 09:31) Zgłoś naruszenie 2721

    Postkomuna przeczuwa ze przegra wybory,dlatego kombinowali w maju i kombinuja teraz. Ale lud polski /nie lemingi/ to widza.

    Odpowiedz
  • Bert(2020-05-28 09:47) Zgłoś naruszenie 2725

    jedyny słuszny Donald - polskojęzyczny rękodajny makreli, proteguje warszawskiego króla szamba i blagi

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz