Hiszpańskie media chwalą decyzje polskiego rządu w sprawie koronawirusa

25.03.2020, 10:56; Aktualizacja: 25.03.2020, 19:51
prasa, media, gazety

W artykule pt. „Różnice w rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce i w Hiszpanii: skutki zaniechań politycznych”, hiszpański portal outono.net porównał wpływ decyzji podejmowanych przez rządy Polski i Hiszpanii na rozwój epidemii koronawirusa w obu krajach. Zdaniem portalu nie ma wątpliwości, że decyzje polskich władz były bardzo dobre.źródło: ShutterStock

W artykule pt. „Różnice w rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce i w Hiszpanii: skutki zaniechań politycznych”, hiszpański portal outono.net porównał wpływ decyzji podejmowanych przez rządy Polski i Hiszpanii na rozwój epidemii koronawirusa w obu krajach. Zdaniem portalu nie ma wątpliwości, że decyzje polskich władz były bardzo dobre.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Kulpa(2020-04-14 11:38) Zgłoś naruszenie 00

  Ale naprawdę nie jest tak źle jak w Europie zachodniej oni tam widzą co Polski rząd robi a ich rządy i będą później ich rozliczać

  Odpowiedz
 • Ambroży z PO(2020-04-04 12:44) Zgłoś naruszenie 00

  Skrzat ogrodowy, Borys Budka, został postawiony na czele PO z jednym nadrzędnym celem, aby zamknąć ten interes,(Platformę Obywatelską)w miarę łagodnie po przez upadłość. Trzeba przyznać że znakomicie odnajduje się w tej roli. Życzmy mu aby podołał temu wezwaniu i zwieńczył to dzieło pełnym sukcesem w jak najkrótszym czasie. Uważam że do lata będzie POzamiatane. Trzymajmy kciuki! Powodzenia, Borysie Borysewiczu Budka! Do roboty!!

  Odpowiedz
 • egon(2020-03-25 14:09) Zgłoś naruszenie 18

  Pitu pitu, ten portal jest mało znaczący. Wszyscy wiemy że ilość zarażonych jest w PL bardzo zaniżona, bo się wykonuje za mało testów. Ja stawiam, że na dzień dzisiejszy mamy tyle ile w Czechach x 3 czyli około 4 tys. Poza tym rząd PL nie zrobił najważniejszego - nie wprowadził obowiązku publicznego noszenia zakryć twarzy.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Zawsze mogłoby być lepiej(2020-03-25 13:41) Zgłoś naruszenie 31

  No i super, może nie jest tak źle, ale nie porównujmy się z gorszymi, a patrzmy na lepszych. Tajwan (23,5 mln ludności) jest tu liderem, pierwsze zakażenie mieli 21-01-2020, to ponad dwa miesiące temu i na dzień dzisiejszy mają ogółem 235 zarażonych, z tego 29 wyleczonych i 2 zmarłych, aktualnie zarażonych 204 osoby. Ale tam wszyscy noszą maseczki, aktualnie dzienna produkcja to 13 mln masek, mimo że produkcję mieli ulokowaną w Chinach to zaraz na początku pandemii rząd zainwestował w maszyny i uruchomił na miejscu produkcję.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie