W ramach akcji LOT do Domu do kraju wróciło ok. 32 tys. osób

24.03.2020, 12:39; Aktualizacja: 24.03.2020, 12:39
Ok. 32 tys. osób wróciło do kraju od niedzieli 15 marca podczas akcji "LOT do Domu" - poinformowały we wtorek PLL LOT. 44 maszyny typu Boeing 787 Dreamliner, Boeing 737-800 i Embraer wykonały w sumie 237 rejsów.

Ok. 32 tys. osób wróciło do kraju od niedzieli 15 marca podczas akcji "LOT do Domu" - poinformowały we wtorek PLL LOT. 44 maszyny typu Boeing 787 Dreamliner, Boeing 737-800 i Embraer wykonały w sumie 237 rejsów.źródło: ShutterStock

Ok. 32 tys. osób wróciło do kraju od niedzieli 15 marca podczas akcji "LOT do Domu" - poinformowały we wtorek PLL LOT. 44 maszyny typu Boeing 787 Dreamliner, Boeing 737-800 i Embraer wykonały w sumie 237 rejsów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • rater(2020-03-29 16:46) Zgłoś naruszenie 70

    NAZWOZILI ZARAŻONYCH -BRAWO!!!!!!!

    Odpowiedz
  • barbara(2020-03-25 19:01) Zgłoś naruszenie 34

    Co raz to jakiś kraj coraz bardziej ogranicza ruch graniczny utrudniając powrót do Polski na włąsną rękę. Lot tutaj wykazał się profesjonalizmem i bardzo sprawnie przygotowywuje dedykowane loty ratunkowe po naszych obywateli, ściągając ich do kraju.

    Odpowiedz
  • lopek(2020-03-27 12:44) Zgłoś naruszenie 23

    Pieknie! Lot pokazal klase - szybka organizacja i naprawde pelne nastawienie na pomoc. Wielkie brawa dla kazdej jednej zalogi, bez ktorej nie byloby to mozliwe

    Odpowiedz
  • Monika(2020-03-27 14:20) Zgłoś naruszenie 24

    Tez podziwiam załogę LOTu, rewelacja, jestem zachwycona tak szybkim przebiegiem sprawy, bardzo dobrze ze rodacy wracają do swoich domów, tak ma być :)

    Odpowiedz
  • ala(2020-03-29 14:56) Zgłoś naruszenie 15

    Polska i Lot stanęli na wysokości zadania, spokojnie dali radę zwieźć ponad 30 tysięcy Polaków do domu. Jestem dumna z naszego kraju.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • LOT DO DOMU Z PREZENTEM(2020-03-31 20:43) Zgłoś naruszenie 10

    przywiezli 30 tys a przebadali wszyskich polakow 46tys jak sie to ma dlans mieszkajacych w polsce to sie nazywa lot koronawirusa do kraju!!!!

    Odpowiedz
  • kaena(2020-04-04 19:52) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie lada dzień akcja LOTu się skończy, ale warto podziękować załogom za poświęcenie i nadludzką pracę.

    Odpowiedz
  • dzina(2020-04-04 12:55) Zgłoś naruszenie 00

    Dla wszystkich hejtujacych i nie zdajacych sobie do konca sprawy z tego jak to wyglada - wolicie osoby ktore na wlasna reke przekraczaly granice bez zadnych kontroli nie poddajac sie kwarantannie? lotdodomu zapewnil przynajmniej kontrole nad osobami wracajacymi, kazdy musial wypelnic formularz i udac sie na kwarantanne, ktorej pilnowaly sluzby porzadkowe. Dla wielu osob lotdodomu byl ratunkiem i powrotem do bliskich, a dla was i tak beda najgorsi bo przeciez na kogos trzeba wylac wiadro pomyj

    Odpowiedz