Dworczyk: W opinii rządu nie ma przesłanek żeby wprowadzić stan nadzwyczajny

23.03.2020, 09:14; Aktualizacja: 23.03.2020, 09:14
W ubiegłym tygodniu, w środę premier Mateusz Morawiecki, pytany czy związku z epidemią koronawirusa możliwe jest przesunięcie wyborów prezydenckich, odpowiedział, że powinny się odbyć w zaplanowanym terminie, gdyż w dłuższej perspektywie może nastąpić bardzo wiele nieprzewidzianych okoliczności, np. jesienią może nastąpić nawrót koronawirusa.

W ubiegłym tygodniu, w środę premier Mateusz Morawiecki, pytany czy związku z epidemią koronawirusa możliwe jest przesunięcie wyborów prezydenckich, odpowiedział, że powinny się odbyć w zaplanowanym terminie, gdyż w dłuższej perspektywie może nastąpić bardzo wiele nieprzewidzianych okoliczności, np. jesienią może nastąpić nawrót koronawirusa.źródło: ShutterStock

W opinii rządu nie ma obecnie takich przesłanek, żeby wprowadzić stan nadzwyczajny; państwo dzisiaj w walce z koronawirusem działa w oparciu o ustawy, które nie ograniczają praw obywatelskich - powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • emeryt(2020-03-23 09:40) Zgłoś naruszenie 10

    Ludzie bez wyobrażni , ale tym samym biorą pełna odpowiedzialność za skutki . Rodacy pózniej tylko pozwy wobec tych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie