Polacy chcą przesunięcia wyborów. Grozi nam najniższa frekwencja w historii [SONDAŻ DGP]

autor: Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak23.03.2020, 07:40; Aktualizacja: 23.03.2020, 07:47

Ludzie boją się iść na majowe głosowanie. Grozi nam najniższa frekwencja w historii prezydenckich elekcji – wynika z najnowszego sondażu United Surveys dla DGP i RMF FM.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Analityk(2020-03-23 08:28) Zgłoś naruszenie 1140

    Ludzie, wybory są za dwa miesiące, do tego czasu wszystko może się zmienić dziesięć razy. Pogięło was czy jesteście z PO? Taką decyzję można podjąć tydzień przed wyborami jeżeli będzie rzeczywista potrzeba.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • green(2020-03-23 10:40) Zgłoś naruszenie 113

    Chcialobysie by wybory zostaly przesuniete o 1 rok .

    Odpowiedz
  • Wynik(2020-03-23 10:45) Zgłoś naruszenie 178

    wyborów już dawno został uchwalony na Nowogrodzkiej, chodzi tylko o jego opublikowanie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nieważna (2020-03-23 10:50) Zgłoś naruszenie 318

    frekwencja. Ważne jest zwycięstwo PiS-u choćby po trupach ale do koryta.

    Odpowiedz
  • remick(2020-03-23 12:58) Zgłoś naruszenie 922

    Ten wrzask sPOwodowany POprzez oPOzycja, POniewaz przegraja i futruja swoich oszolomow uzytecznych id*** ktorzy nie rozumieja, ze odPOwiednia decyzja zapadnie krotko przed wyborami, najPOzniej do konca kwietnia.

    Odpowiedz
  • prekk29(2020-03-23 13:34) Zgłoś naruszenie 50

    Nie chcę prezydenta z przezwiskiem na V

    Odpowiedz
  • Monika(2020-03-23 14:15) Zgłoś naruszenie 1012

    Skoro można się uczyć i studiować za pomocą Internetu, to chyba można także wybory przeprowadzić przez Internet!!!???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mirek(2020-03-23 14:19) Zgłoś naruszenie 265

    Łapówka została dana w postaci 13 "emerytury". W kwietniu będzie wypłacona, dlatego NIE można przesunąć wyborów. Musieliby przesunąć wypłatę łapówki, która jest po to, aby ludowi przypomnieć na kogo ma głosować. Ale z Was ludzie durniów robią!

    Odpowiedz
  • Pasik(2020-03-23 23:01) Zgłoś naruszenie 512

    Wybory w normalnym terminie przynajmniej skończy się awantura

    Odpowiedz
  • Gosia(2020-04-16 15:36) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zagłosują ******y to i tak nie będzie miało znaczenia bo procent głosów nie jest ważny tylko ilość jaką osiągnie kandydat.

    Odpowiedz