Koronawirus w Szwecji: Media krytykują podejście władz - "W tańcu śmierci wszyscy muszą cierpieć jednakowo"

17.03.2020, 13:33; Aktualizacja: 17.03.2020, 14:11
"W tańcu śmierci wszyscy muszą cierpieć jednakowo" - tak szwedzkie podejście do rozwiązania kryzysu określa publicysta gazety "Svenska Dagbladet". Wg dziennika dla władz Szwecji ważniejsze jest równomierne rozprzestrzenienie się wirusa niż walka ze skalą pandemii.

"W tańcu śmierci wszyscy muszą cierpieć jednakowo" - tak szwedzkie podejście do rozwiązania kryzysu określa publicysta gazety "Svenska Dagbladet". Wg dziennika dla władz Szwecji ważniejsze jest równomierne rozprzestrzenienie się wirusa niż walka ze skalą pandemii.źródło: ShutterStock

"W tańcu śmierci wszyscy muszą cierpieć jednakowo" - tak szwedzkie podejście do rozwiązania kryzysu określa publicysta gazety "Svenska Dagbladet". Wg dziennika dla władz Szwecji ważniejsze jest równomierne rozprzestrzenienie się wirusa niż walka ze skalą pandemii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (27)

  • Jacek(2020-03-18 10:04) Zgłoś naruszenie 3819

    Ja tu mieszkam w Szwecji niestety...To chory kraj a rzadzi nim banda lewckich idiotow plus grupa emancypantek.Szwedzi nie robia nic ...oni sa jak barany prowadzone na rzez. Nigdzie nie mozna kupic srodkow do dezynfekcji. W szpitalach brak maseczek, kombinezonow ...ot srodkow ochrony. Ake kase na migrantow maja.Azylanci Nadal tu naplywaja. Pol Afryki chce tutaj przyjechac. Azylanci maja tu lepiej jak Szwedzcy emeryci.Pracowac nie trzeba i wszystko za darmo. Kto by nie chcial …? Ten kraj sie konczy...Niektorzy sie nawet ciesza, ze Corona Virus wykonczy czesc emerytow wiec beda wolna mieszkania ..dla ...azylantow… TRAGEDIA !!!

    Pokaż odpowiedzi (9)Odpowiedz
  • Km(2020-03-18 10:33) Zgłoś naruszenie 348

    To co tam jeszcze robisz wracaj do Polski ,,,

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jabadabadu(2020-03-17 22:55) Zgłoś naruszenie 318

    To że Szwecja zgłupiała było wiadome już od dawna. Teraz wiadomo ze w imię obłędnej ideologicznej równości gotowi są eksterminować własny naród. Paranoja

    Odpowiedz
  • Tefan (2020-03-18 14:59) Zgłoś naruszenie 179

    Brednie i paniką wszędzie rządzą media ale Szwedzi są pragmatyczni i bardzo dobrze wirus rozlał się na Europę w dwa tygodnie i potrwa co najmniej rok i co rok w izolacji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • J23(2020-03-19 09:41) Zgłoś naruszenie 166

    5 % na Migrantów z własnej ciężkiej pracy , każdy jest zmuszony do zapłaty przez Szwecki .US. Wyjądków nie ma , większość migrantów to darmo zjady , do niczego się nie nadają tylko do brania kasy. Szwecka populacja się kończy, za 25 lat będzie tylko Islam.

    Odpowiedz
  • Tomm(2020-03-18 14:33) Zgłoś naruszenie 1310

    Widac kto tu mieszka - wie co sie tu dzieje! Jedna wielka parodia, coraz gorzej! I nie narzekajcie na Polska służbę zdrowia jeśli nie wiecie jakie tu jest podejście do pacjenta. Niedługo to juz żaden lekarz nie bedzie mówił po Szwedzku to o czym my mówiły.

    Odpowiedz
  • newyorker(2020-03-21 16:24) Zgłoś naruszenie 32

    może po prostu mają nadzieję, że koronawirus wybije imigrantów?

    Odpowiedz
  • Aga(2020-03-31 11:14) Zgłoś naruszenie 23

    To prawda ze Szwecji nie ma paniki ja tu mieszkam to widzę co ten rząd robi nic ma wszystkich gdzieś ale dla czarnochow pieniądze są darmozjady my musimy pracowac i ich utrzymywac

    Odpowiedz
  • mimi(2020-04-17 17:38) Zgłoś naruszenie 12

    Mądry naród, gdzie rządzi mądry rząd, a nie banda pismaków i politycznych karierowiczów napędzających histerię.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ela22(2020-04-05 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    jem ożeszki i oglądam fb ela

    Odpowiedz
  • tttrrrfff(2020-03-23 19:56) Zgłoś naruszenie 01

    Czy jest antygen tego wirusa...

    Odpowiedz
  • Bialoglowa(2020-04-24 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Skryba(2020-03-20 12:06) Wracaj do Polski jak Ci tam tak źle - u nas rządzi sama inteligencja :) Skryba(2020-03-20 12:06) SAMA INTELIGENCJA, A CO MA INTELIGENCJA Z RZADZENIEM DO CZYNIENIA? A MOZE TO ZART?

    Odpowiedz
  • ela kin(2020-04-05 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    jem ożeszki oglądam facebook i nic nie robie Ela

    Odpowiedz