Koronawirus w Polsce: 257 nowych przypadków koronawirusa, w tym 91 na Śląsku [NAJNOWSZE DANE NA MAPIE]

07.07.2020, 10:50; Aktualizacja: 07.07.2020, 11:23
Koronawirus

Koronawirusźródło: ShutterStock

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 257 osób, w tym 91 na Śląsku; łącznie u 36 tys. 412 osób – poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Resort podał też, że zmarło siedem zakażonych osób, w sumie 1528.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP/gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (107)

  • Pan Tadeusz(2020-03-24 13:57) Zgłoś naruszenie 16389

    Brawo rząd. Zamiast faktycznego zamknięcia granic zwożenie zarażonych za całego świata. Ta masa zrujnuje system ochrony zdrowia do cna, kamień na kamieniu nie zostanie. Za chwilę będzie tu więcej zarażonych niż we Włoszech i Hiszpanii razem wziętych. Przez lata pluli na kraj i pracowali dla gospodarki niemieckiej, francuskiej, brytyjskiej ale jak trwoga to na powietrzną tratwę i do Polski. To był największy błąd Morawieckiego i Dudy, na nic się zda zamknięcie szkół, urzędów, kościołów itd. skoro sprowadzili do kraju tysiące mobilnych bomb biologicznych.

    Pokaż odpowiedzi (9)Odpowiedz
  • Przywożeni(2020-03-25 11:37) Zgłoś naruszenie 9937

    do kraju powinni być już po kwarantannie i zbadani, że są zdrowi. Wtedy dopiero powinni być wpuszczeni do kraju.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Te wszystkie(2020-03-25 11:33) Zgłoś naruszenie 7131

    statystyki, tabelki i inne ********* to zwykły pic. Wirus już od dawna zbiera swe żniwo i nikt o tym nawet nie wie albo nie chce wiedzieć i mówić. Nigdy jeszcze tysiące ludzi nie chorowało na grypę po 3-4 tygodnie i dalej kaszlą. Nikt tego wcześniej nie zbadał i nie publikował dopiero jak przybrało to rozmiary monstrualne władza się obudziła.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pixi(2020-03-19 12:49) Zgłoś naruszenie 6032

    A osłanianie twarzy i nosa w miejscach publicznych dalej nie nakazane. Dziwne.

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Olsztyn(2020-03-21 08:58) Zgłoś naruszenie 5138

    Wszyscy powinni nosić maseczki w miejscu publicznym. Nie nakazują, bo ich nigdzie nie ma. Samemu trzeba szyć.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ela(2020-03-21 18:25) Zgłoś naruszenie 4521

    !!! Wojska Polskie Białobrzegi.Kiedy chce się wjechać do Jednostki Wojskowej w Białobrzegach od strony ul.Starych Dębów-SZOK. Budka 1m kw. w niej 2 osoby -zero masek,zero odległości,zero rękawiczek,zero płynu odkażającego i piszą przepustki - biorą w ręce dokumenty interesantów,piszą jednym długopisem,który następnie podają interesantowi żeby pokwitował,podają przepustkę i................. koronawirus jest w raju. ZGROZA .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • WB(2020-03-24 18:18) Zgłoś naruszenie 3729

    DLACZEGO ZAKŁADY FRYZJERSKIE DZIAŁAJĄ????? 6 fryzjeróe każdy ma około 20 klientów dziennie. Ile przez jeden zakład może zostać zarażonych osób dzieniie , a w tydzień jak obsłużą 600 klientów ??????

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • na dorobku(2020-03-30 13:03) Zgłoś naruszenie 3625

    ja pracuje i kase do kraju zworze rzeby pan tadeusz piecset plus dostal

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • NowyProtest(2020-03-24 23:28) Zgłoś naruszenie 3054

    Młodzi ludzie po studiach mieszkają po kilka osób w zapuszczonych melinach urągających ludzkiej godności. To tykająca bomba w walce z koronawirusem. Co zrobił rząd PiS, aby ułatwić młodym zakup mieszkania? Dlaczego zlikwidowano MdM i w zamian pomaga się rentierom kupować mieszkania na wynajem? Rząd każe młodym pracować zdalnie, a praca w takich warunkach jest niemożliwa. Czas zakończyć koszmar setek tysięcy młodych ludzi. Czas głośno zaprotestować przeciwko obecnej polityce mieszkaniowej. Koniec kupowania mieszkań na wynajem. Koniec pompowania bańki. Stop rentierom, konikom i spekulantom! 1. Zlikwidować program Mieszkanie+ i przywrócić Mieszkanie dla Młodych. 2. Zabronić wykupu mieszkań spółdzielczych i komunalnych. 3. Więzienie i wysokie grzywny za wynajmowanie "dziur po babci". 4. Podatek od każdego kolejnego mieszkania. 5. Podatek katastralny dla mieszkań inwestycyjnych. 6. Ulgi i nagrody dla deweloperów za udział w MdM. 7. Podwyższyć standard w akademikach + prywatne akademiki. 8. Sprzedaż mieszkań dopiero po ukończeniu inwestycji. 9. Ułatwić młodym uzyskanie kredytu, łatwiejszy dostęp do wiedzy. 10. Planowanie osiedli aby były samowystarczalne tak jak kiedyś. 11. Walka z konikowaniem, czyli kupowaniem pod odsprzedaż drożej. 12. Wymagana działalność i licencja z egzaminem na prowadzenie najmu. W przypadku wynajmu na pokoje pozwolenie na prowadzenie hotelu, bo taka jest prawda, że to miniakademiki lub minihotele pracownicze. Potrafisz Polsko!

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Inspek Pracy(2020-03-30 10:35) Zgłoś naruszenie 267

    ...........A ja Wam mówię. Musiał wystąpi aż KoronyVir aby wszyscy zrozumieli ,że "kiszenie w pracy "długoletnio-spracowanych" , zatrudnianych jeszcze za stanu wojennego i wcześniej, także w nieb i szkodliwych warunkach pracy, i nie danie Im zasłużonych emerytur ze względu na staż pracy spowoduje przy takim po Korona Vir bezrobociu, brak miejsc pracy dla młodych.. Widać Nie „sprawiedliwy”PiS , nie Podłe PO ale Stwórca się nad Nami zlitował rykoszetem od KoronyVira. Chcieliście Nas praktycznie pracą dożywotnią zakisić abysmy tych nowych emerytur nie dożywali . Teraz Wy będziecie musieli dać Nam jeżeli to przeżyjemy wreszcie emerytury stażowe aby zwolnić miejsca pracy i zmniejszyć szalejące bezrobocie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • paranoic sheep(2020-03-24 16:38) Zgłoś naruszenie 2514

    ale straszonko w pełni widzę.

    Odpowiedz
  • Obserwator(2020-03-31 12:12) Zgłoś naruszenie 2326

    Powoli odkrywana jest słabość naszego państwa. Dlaczego w PRL-bis nic nie działa ???. Ano bo zamiast myśleć na przyszłość to Polakom funduje na teraz 500+, ******** trzynasta emerytura (także dla tych co biorą po kilkanaście tysięcy miesięcznie) itd. Za jakiś czas będą potrzebne czołgi, myśliwce i helikoptery i też ich nie będzie. Taka ilość pieniędzy jaką ukradziono polakom i zmarnowano na socjalistyczne bzdury pozwoliłaby na uzbrojenie i rozbudowanie polskiej armii do stanu pozwalającego na samodzielną obronę państwa przez dłuższy czas. To że wcześniej czy później wybuchnie wojna to jest pewne, i znowu obudzimy się z ręką w nocniku. Tak że Polacy jeszcze więcej plusów, to jest przyszłość. Przejeść, roztrwonić nie myśleć o tym co będzie. Brawo, nasi wrogowie już zacierają ręce i oliwią lufy karabinów a wy dalej śpicie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Tomtim(2020-03-26 06:04) Zgłoś naruszenie 233

    Czy wiadomo co było przyczyną śmierci tych ludzi? Niestety ale żadne źródła w żadnych mediach nie podają takiej informacji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • poni(2020-03-20 23:53) Zgłoś naruszenie 1916

    pixi jak byś wiedział(ałą) osłonięcie twarzy osobie chorej nic nie daje....skorzystać z tego może jedynie osoba chora, która sieje chorobę w okół

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polak (2020-03-28 12:09) Zgłoś naruszenie 187

    W Polsce jest 38milionów ludzi. 1436 gra teraz w ruletkę o życie z COVID-19 . 16 osób przegrało. Wygrało osób ? (ilu ktoś wie) Czemu nigdzie nie podają. Gdy się zarażę to tylko wyleczenie mnie interesuje z tych dwóch opcji (śmierć/wyzdrowienie).

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Michal(2020-03-30 17:17) Zgłoś naruszenie 1711

    Idziemy protestować!!! 🤗 ale chwilą mamy zakaz przebywania w grupach 😁😁😁 może to tylko o to chodzi na cały świecie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obraz armii(2020-03-21 12:49) Zgłoś naruszenie 1610

    Wojsko w Białobrzegach. Pracownik ochrony w budce 1m/1m wypisuje przepustkę,dotyka dokumentów interesanta , jednym długopisem pisze ochroniarz i podpisuje gość. Żadnej odległości,żadnej maseczki,żadnych rękawiczek,żadnej dezynfekcji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dzięki dla polskiego rządu (2020-05-17 11:23) Zgłoś naruszenie 1620

    Polacy to mądry naród, gdyby wybrali kiedyś POstKOmunę, to zgonów byłoby jak w lewackiej Hiszpanii lub Włoszech. Główne dzięki dla Prezydenta, Premiera, Ministra Zdrowia i całej Służby Zdrowia.

    Odpowiedz
  • StAAbrA (2020-03-20 18:22) Zgłoś naruszenie 1512

    G. prawda .

    Odpowiedz