Sąd: rok i 6 miesięcy więzienia dla b. senatora Józefa Piniora skazanego za korupcję (krótka)

28.02.2020, 09:48; Aktualizacja: 28.02.2020, 10:04
Na rok i 6 miesięcy więzienia skazał wrocławski sąd byłego senatora Józefa Piniora oraz jego asystenta Jarosława Wardęgę. Dwóch współoskarżonych o wręczanie korzyści majątkowych usłyszało wyrok roku i 10 miesięcy więzienia. Senator miał przyjąć 40 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • ?(2020-02-28 11:14) Zgłoś naruszenie 03

    Czy przyjmowanie darowizn od bandytów, oszustów i złodziei przez urzędników najstarszej korporacji świata jest przestępstwem? Czy finansowanie tzw. solidarności przez w/w urzędników było zgodne z prawem? Czy utajnienie listy skazanych księży za pedofilię przez Z.Z. jest zgodne z prawem? Czy utrzymanie f-szu kościelnego wobec dania wielu gruntów i budynków nie stanowi okradania budżetu RP - czyli wiernych a nawet niewierzących? Skazany p.Pinior naśladował swoich pryncypałów - nie wolno go karać tak jak i tych patriotów i niezłomnych w sutannach?

    Odpowiedz
  • Łapówkarze mają się dobrze w Senacie(2020-02-28 14:35) Zgłoś naruszenie 10

    Zaczyna być normalnie i korupcyjne cwaniaczki zaczynają dostrzegać wreszcie prawo. W kolejce Gawłowski , Banaś, Grodzki, Kwiatkowski itd. Niezależnie od przynależności partyjnej. Sądy się budzą z letargu politycznego.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie