Zjednoczona Prawica zaostrza przekaz. Kampania z sądami i TSUE w tle

autor: Tomasz Żółciak10.02.2020, 06:00; Aktualizacja: 10.02.2020, 07:39
Do Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) zgłaszają się kolejne ugrupowania z wnioskiem o rejestrację komitetów wyborczych. Jako pierwszy o złożeniu dokumentów poinformował w piątek sztab Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Do Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) zgłaszają się kolejne ugrupowania z wnioskiem o rejestrację komitetów wyborczych. Jako pierwszy o złożeniu dokumentów poinformował w piątek sztab Władysława Kosiniaka-Kamysza.źródło: DGP

Zjednoczona Prawica zaostrza przekaz w sprawie reformy wymiaru sprawiedliwości, Platforma Obywatelska robi porządki wewnątrz partii, wszyscy zbierają podpisy

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • o.tadeusz(2020-02-10 17:14) Zgłoś naruszenie 22

    Ważne info z USA: Naukowcy amerykńscy udowodnili ponad wszelką watpliwość, że co czwary pisowiec jest tak samo głupi jak cała poprzednia trójka! Nic dodać, nic ująć. Sama prawda!

    Odpowiedz
  • ach(2020-02-10 16:17) Zgłoś naruszenie 33

    Do oczadzonych wierzących w PiS - na waszych oczach i z waszym przyzwoleniem powstaje nowa kasta całkowicie podporządkowana klerowi i dojnej zmiany - wy jako strony i podsądni będziecie nikim w procesie, a jeżeli będzie to ktoś z dojnej zmiany i kleru to zawsze przegracie.

    Odpowiedz
  • mnbvcx(2020-02-10 13:07) Zgłoś naruszenie 33

    Kto to jest ten "analityk prawny" z FOR ? Co to za funkcja ? Czy jest regulacja pozwalając tak się tytułować ??

    Odpowiedz
  • green. (2020-02-10 12:39) Zgłoś naruszenie 69

    Ani kroku w tyl !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • przekaz...(2020-02-10 11:34) Zgłoś naruszenie 100

    Przekaz, przekaz... A gdzie w tych "przekazach" jest rzeczywisty interes Rzeczypospolitej Polskiej!?

    Odpowiedz
  • Nataan(2020-02-10 10:49) Zgłoś naruszenie 818

    Zjednoczona Prawica Robi TO CO POWINIEN ZROBIĆ TOW . STRZEMBOSZ 40 lat temu !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zum(2020-02-10 10:43) Zgłoś naruszenie 1116

    Zaorać klany sędziowskie, prokuratorskie i adwokackie, rozwalić sitwy rodzinne i korporacje. Wtedy uwolnimy naród z sidel zła starych układów! Do boju PiS! Toczy się walka o.prawdziwe Prawo i Sprawiedliwość przeciw układom okrągłostołowy i!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz