Wójcik: Nie pochwalam zachowania prezesa Nawackiego

09.02.2020, 12:52; Aktualizacja: 09.02.2020, 13:13
W piątek sędziowie z Sądu Rejonowego w Olsztynie zgłosili trzy projekty uchwał, w których apelowano m.in. do prezesa Macieja Nawackiego o zaniechanie działań utrudniających sędziemu Pawłowi Juszczyszynowi wykonywanie obowiązków. Do głosowania nie doszło; prezes przedarł projekty i zamknął obrady.

W piątek sędziowie z Sądu Rejonowego w Olsztynie zgłosili trzy projekty uchwał, w których apelowano m.in. do prezesa Macieja Nawackiego o zaniechanie działań utrudniających sędziemu Pawłowi Juszczyszynowi wykonywanie obowiązków. Do głosowania nie doszło; prezes przedarł projekty i zamknął obrady.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot . Krzysztof Cwik Agencja Gazeta

Nie pochwalam zachowania prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego - powiedział w niedzielę wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Zwrócił uwagę jednak, że sędziowie, którzy są w "KRS czy przeszli przez KRS są pod ogromną presją".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • czy KK to też fikcja ?(2020-02-09 17:39) Zgłoś naruszenie 81

    Art. 276. Niszczenie lub ukrywanie dokumentu bez prawa do jego rozporządzaniem Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

    Odpowiedz
  • zapytajnik (2020-02-09 20:06) Zgłoś naruszenie 61

    Wójcik: Nie pochwalam zachowania prezesa Nawackiego.... Panie Wojcik, interesuje mnie tylko czy Nawacki przekroczył przepisy prawa obowiązującego w tym kraju niszcząc publicznie dokument który znajdował się w jego rękach ? Czy jest zgoda ministerstwa na identyczne traktowanie dokumentów przez inne urzędy które nie godzą się z zawartymi w nich treściami ?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie