Fałszywe proroctwa brexitu: Tiry z rozmrażającą się żywnością, karawany samochodów

autor: Łukasz Grajewski30.01.2020, 06:00; Aktualizacja: 30.01.2020, 08:15
Brytyjskie banki potrzebują oddziałów na kontynencie, żeby zgodnie z unijnym prawem móc w pełni obsługiwać klientów wszystkich krajów Wspólnoty. Zmiany te nie naruszają pozycji londyńskiego City, gdzie w branży pracuje blisko 400 tys. osób.

Brytyjskie banki potrzebują oddziałów na kontynencie, żeby zgodnie z unijnym prawem móc w pełni obsługiwać klientów wszystkich krajów Wspólnoty. Zmiany te nie naruszają pozycji londyńskiego City, gdzie w branży pracuje blisko 400 tys. osób.źródło: ShutterStock

Zadziwiający jest spokój, który panuje na dzień przed brexitem. Wielu sceptyków widziało ten moment w zupełnie innych, apokaliptycznych barwach. Tiry z rozmrażającą się żywnością miały utknąć w kilometrowych kolejkach w oczekiwaniu na możliwość wjazdu na Wyspy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Freedom and sovereignty(2020-01-30 10:11) Zgłoś naruszenie 12

    Brexit, to ucieczka WB od obłudy i tego wszystkiego co łączy libero-lewactwo, czyli zakłamywania rzeczywistości i uzurpowania sobie nie przynależnych im praw, dlatego WB i Polska podpisały ""Protokół nr 30 dołączony do Traktatu z Lizbony, będący klauzulą opt-out dotyczącą ograniczenia stosowania całości przepisów Karty praw podstawowych dla obywateli Wielkiej Brytanii i Polski""

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie