Grodzki o noweli ustaw sądowych: Teraz wszystko w rękach prezydenta

17.01.2020, 17:37; Aktualizacja: 17.01.2020, 17:53
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki mówił, że jeżeli wyroki przestaną zapadać w sądach, a zaczną zapadać za drzwiami gabinetów politycznych, to znaczy, że uczyniliśmy wielki krok w kierunku Białorusi

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki mówił, że jeżeli wyroki przestaną zapadać w sądach, a zaczną zapadać za drzwiami gabinetów politycznych, to znaczy, że uczyniliśmy wielki krok w kierunku Białorusiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Cezary Aszkielowicz Agencja Gazeta

Podpisałem dokumenty do prezydenta, premiera i marszałek Sejmu informujące o odrzuceniu ustaw sądowych; to standardowa procedura informowania władz państwa - oświadczył w piątek marszałek Senatu Tomasz Grodzki. "Teraz wszystko w rękach prezydenta" - podkreślił.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Robert(2020-01-19 10:35) Zgłoś naruszenie 20

    Reformy w sądownictwie są bardzo potrzebne ale powinno je zrobić właśnie środowisko sądownicze.Niestety ale oni tego nie chcą zrobić.Nie chcą zrobić sprawiedliwie.Więc PiS poczuł że może zrobić to we własnym interesie i z poparciem większości społeczeństwa.I to jest niedobre.

    Odpowiedz
  • Robert(2020-01-19 10:29) Zgłoś naruszenie 02

    To jest nic innego tylko walka o Kasty.Własne Kasty.

    Odpowiedz
  • cyrk(2020-01-18 16:22) Zgłoś naruszenie 03

    Marszałek pozapraszał różne zagraniczne komisje z których opinii nic nie wynika. Pobawili się na koszt podatników i pojechali. Marszałek z góry zakładał, że projekt ustawy odrzuci to po co ten cały cyrk.

    Odpowiedz
  • Gutek (2020-01-17 19:26) Zgłoś naruszenie 46

    Dla pana panie Grodzki standardowa procedura to donoszenie na Polskę w Brukseli !!!

    Odpowiedz
  • PIOTR(2020-01-17 18:45) Zgłoś naruszenie 66

    GRODZKI MIERNOTO....PODPISZE NAWET MU RĘKA NIE DRGNIE....TO MY SPOŁECZEŃSTWO OCZEKUJEMY ZMIAN ...A NIE DESTRUKCJI W WASZYM WYKONANIU...

    Odpowiedz
  • Zwolennik reform(2020-01-17 18:21) Zgłoś naruszenie 107

    Brawo PIS tak trzymać, macie pełne poparcie społeczeństwa polskiego żeby zrobić z ta kastą sędziowską porządek i to jak najprędzej, a Polski Prezydent nie powinien ani sekundy zastanawiać się, tylko podpisywać ustawę, bo tego oczekują POLACY.

    Odpowiedz
  • turpin (2020-01-17 18:15) Zgłoś naruszenie 48

    W rękach Prezydenta - jeśli akurat nie są zajęte kijkami narciarskimi - to jest słuchawka telefoniczna po jednej, a długopis po drugiej stronie. I co słuchawka mu powie, długopis - myk-myk - od razu podpisze.

    Odpowiedz