Prezydent Duda postanowił przegrać drugą kadencję [OPINIA]

autor: Witold Jurasz07.11.2019, 08:05; Aktualizacja: 07.11.2019, 08:52
Witold Jurasz

Witold Juraszźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: mat. prasowe

Rezygnacja Donalda Tuska ze startu w wyborach nie zwiększa co prawda szans opozycji na pokonanie urzędującego prezydenta, ale jest doskonałą wiadomością z kilku co najmniej powodów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Inspektor Pracy(2019-11-07 10:17) Zgłoś naruszenie 1831

    Rezygnacja Tuska?--Jestem bardzo ale to bardzo przekonany ,że jego miejsce jest w Obozie Ciężkiej , bardzo Niebezpiecznej i Szkodliwej Pracy . Przy źródłach promieniotwórczych , rtęci i jej oparach ,bardzo wysokich ciśnieniach różnych mediów i bardzo wysok temperaturach w tym pary przegrzanej. Przy trujących i wybuchowych gazach czy pyłach,potwornym hałasie etc etc etc --dożywotnio jak byście się pytali dlaczego?-odpowiadam: za Wiek Emerytalny Tych tak zatrudnionych ludzi. I stwierdził bym Donald „ciesz się że masz prace”.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • green. (2019-11-07 09:14) Zgłoś naruszenie 1444

    A dlaczego Maciarewicz wam nie podoba sie ? Ze drazy sprawe katastrofy smolenskiej ? A moze nie jest lewakiem jak wasza klika ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jan(2019-11-14 11:08) Zgłoś naruszenie 62

    Tylko na takie komentaże was stać jak na lepszy sort to słabo . Pan jurasz moówi o miałkości intelektualnej ,pasuje jak ulał

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Resortowe dzieci(2019-11-10 20:24) Zgłoś naruszenie 611

    Resortowe dzieci...

    Odpowiedz
  • brosaczony(2019-11-12 13:19) Zgłoś naruszenie 512

    Skoro porównuje Pan szanowny prezydenta Dudę, bo wskazał takiego Marszałka Seniora, do prezydenta Komorowskiego, który na każdym kroku przynosił nam wstyd. Nie umiał się zachować ani na ulicy, ani na spotkaniach międzynarodowych. Nawet z językiem polskim miał wyraźne trudności. To znaczy, że Pan szanowny jest w stanie ewentualnie ogarnąć tajniki polityki gminnej, ale nie krajowej...

    Odpowiedz
  • Anonim(2019-11-13 18:33) Zgłoś naruszenie 35

    Te, Jurasz ty się chyba szaleju najadłeś przed sklejeniem tego gniota /opini?

    Odpowiedz
  • ASSASYN(2019-11-11 20:03) Zgłoś naruszenie 22

    Krajowe przepychanki i kłótnie wydaja się wypychać sprawę międzynarodowej pozycji Polski poza horyzont zdarzeń. To takie pojęcie fizyczne, które oznacza trudności w powrocie do czasu równoległego. Ale to tylko jedno ze znaczeń, więc takie rozważania można uznać za pustą zabawę intelektualną. Rozważania czy oczekiwania ? coś w tym jest. Wkrótce się o tym dowiemy, jak zwykle za póżno. Komentarz merytoryczny - będzie przy innej okazji, bo energochłonność tego tematu jest zbyt duża.

    Odpowiedz