Okręg wyborczy nr 6 obejmuje Łódź oraz 9 powiatów: brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, pabianicki, poddębicki, zgiersk.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Waldemar Utecht - politolog
  • Rafał Gierowski - przedstawiciel handlowy
  • Tomasz Grabarczyk - politolog
  • Izabela Walczak - wykładowca akademicki
  • Zbigniew Lipczyk - lekarz
  • Anna Korwin-Mikke - architekt
  • Joanna Mazur - grafik
  • Alicja Heinzel - nauczycielka
  • Tomasz Bartosiak - przedsiębiorca
  • Patryk Marjan – górnik

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Anita Sowińska - ekonomistka
  • Wiktor Idzikowski - informatyk
  • Hanna Gil-Piątek - specjalistka ds. administracji i rozwoju
  • Aleksandra Knapik - biochemik
  • Katarzyna de Lazari-Radek - nauczyciel akademicki
  • Paweł Hajncel - artysta
  • Elżbieta Żuraw - ekonomistka
  • Michał Pietrzak - pedagog
  • Dawid Wawryka – prawnik

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Marek Belka - ekonomista
  • Paweł Bejda - inżynier mechanik
  • Joanna Skrzydlewska - ekonomista
  • Magdalena Gałkiewicz - programista aplikacji
  • Aleksandra Stasiak - ekonomistka
  • Marcin Gołaszewski - nauczyciel akademicki
  • Dorota Rutkowska - socjolog
  • Marta Stasiak - adwokat
  • Karolina Matusiak - studentka
  • Witold Stępień - inżynier elektronik

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Witold Waszczykowski - historyk
  • Joanna Kopcińska - lekarz
  • Urszula Krupa - lekarz
  • Beata Dróżdż - administratywista
  • Grzegorz Wojciechowski - samorządowiec
  • Marlena Sagan - przedsiębiorca
  • Wojciech Rudalski - pracownik samorządowy
  • Krzysztof Szymczyk - administratywista
  • Alicja Antczak - specjalista pracy socjalnej
  • Beata Mateusiak-Pielucha – parlamentarzysta

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Piotr Ikonowicz - dziennikarz
  • Wioletta Krysiak - specjalista bankowości
  • Anna Sikora - copywriter
  • Tomasz Ganicz - chemik
  • Marta Panak - nauczyciel
  • Monika Sulka - pracownik służby BHP
  • Michał Rachalewski - biolog
  • Martyna Urbańczyk - kulturoznawca
  • Mateusz Mirys - projektant grafiki

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Piotr Apel - dziennikarz
  • Krzysztof Jędrasik - przedsiębiorca
  • Paweł Wychowałek - historyk
  • Joanna Walczak - lekarz
  • Tomasz Głowacki - nauczyciel
  • Jolanta Nowicka - administratywista
  • Maksymilian Drab - funkcjonariusz służby więziennej
  • Jagoda Auguścik - nauczycielka
  • Agata Kuleszka - pielęgniarka
  • Michał Paśnicki - specjalista ds. marketingu