Okręg wyborczy nr 12 obejmuje województwo dolnośląskie oraz opolskie.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Naradowcy

  • Robert Iwaszkiewicz - inżynier budownictwa
  • Piotr Żurek - kierowca
  • Dagmara Poplicha - lekarz medycyny
  • Daniel Szkarupski - pracownik obsługi klienta
  • Hubert Czerniak - lekarz medycyny
  • Katarzyna Gielert - architekt
  • Lidia Jarmułowicz - prawnik
  • Halszka Bielecka - filolog rosyjski
  • Anna Daszyńska-Hercuń - nauczyciel
  • Janusz Koriwn-Mikke – publicysta

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Krzysztof Śmiszek - prawnik
  • Katarzyna Lubiniecka-Różyło - dziennikarka
  • Szymon Chojnowski - samorządowiec
  • Izabela Migocz - manager instytucji kultury
  • Michał Syska - prawnik
  • Marta Lempart - prawniczka
  • Jarosław Pilc - politolog
  • Katarzyna Odrowska - kolejarka
  • Natalia Zatka - filolog polski
  • Mariusz Kotarba - wykładowca akademicki

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Janina Ochojska - pracownik humanitarny
  • Jarosław Duda - senator
  • Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska - adwokat
  • Andrzej Buła - urzędnik samorządowy
  • Julia Rokicka - politolog
  • Izabela Mrzygłocka - ekonomista
  • Władysław Kozakiewicz - nauczyciel
  • Elżbieta Stępień - ekonomista
  • Genowefa Prorok - urzędnik samorządowy
  • Krzysztof Mieszkowski - poseł zawodowy

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Beata Kempa - parlamentarzysta
  • Sławomir Kłosowski - nauczyciel
  • Andrzej Kisielewicz - nauczyciel akademicki, nauki matematyczne
  • Aleksander Szwed - parlamentarzysta
  • Rafał Ślusarz - lekarz
  • Katarzyna Czochara - filolog germański
  • Jacek Baczyński - przedstawiciel władzy samorządowej
  • Beata Żołnieruk - przedsiębiorca
  • Mirosława Stachowiak-Różecka – pedagog

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Marcelina Zawisza - specjalista polityki społecznej
  • Jerzy Przystajko - aptekarz
  • Jolanta Piwcewicz - specjalista administracji publicznej
  • Wojciech Browarny - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne
  • Kamila Jarońska - filolog języka nowożytnego
  • Jacek Makówka - doradca klienta
  • Anna Stabrowska - kulturoznawca
  • Andrzej Drost - sprzedawca
  • Krystyna Burakowska - nauczyciel przedszkola
  • Filip Chudy - nauczyciel akademicki, nauki matematyczne

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Agnieszka Ścigaj - socjolog
  • Paweł Grabowski - radca prawny
  • Aneta Mazur - prawnik
  • Marek Kubala - przedsiębiorca
  • Katarzyna Licznar - specjalista ds. jakości
  • Gracjan Charytoniuk - ekonomista
  • Małgorzata Olszewska - nauczyciel języka angielskiego
  • Wojciech Jagiełło - pracownik samorządowy
  • Anna Zych - ekonomistka
  • Marcin Królak – górnik