Prezes PSL: PiS wyzyskało, oszukało i odrzuciło rolników. My odbudujemy polską wieś i rolnictwo

04.05.2019, 11:07; Aktualizacja: 04.05.2019, 11:30
Władysław Kosiniak-Kamysz

Władysław Kosiniak-Kamyszźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

PiS wyzyskało, oszukało i odrzuciło rolników, bo jest fałszywym obrońcą wsi; partia rządząca nie potrafiła wykorzystać środków z UE na modernizację obszarów wiejskich - mówił prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w Białymstoku. My odbudujemy polską wieś i rolnictwo - dodał lider Stronnictwa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Wiola(2019-05-04 13:17) Zgłoś naruszenie 72

    ZSL vel PSL niezmiennie odbudowywało "wieś" od 1945 do2015 r..... pamiętamy ten syf

    Odpowiedz
  • były rolnik(2019-05-04 14:39) Zgłoś naruszenie 51

    Kociniak - mieliście .... 8 lat !!!!! na odbudowywanie rolnictwa i co zrobiliście ? Pamiętacie Sawickiego i jego "działania " w celu polepszenia życia na wsi ? PO was i koalicjancie POzostały tylko wspomnienia jak to chcieliście ...sprywatyzować i "opchnąć " PO znajomości "Lasy Państwowe ". Zabrakło na nocnej "zmianie " kilku głosów i byłoby PO sprawie i dziś do prywatnych lasu nikt z obywateli nie mógłby postawić kroku !!! Jedno jest pewne - KORYTO napełniane przez polskiego podatnika jest bardzo POciągające .

    Odpowiedz
  • ???(2019-05-06 15:30) Zgłoś naruszenie 30

    Całkiem już schretyniał? ...

    Odpowiedz
  • realista 50(2019-05-04 13:56) Zgłoś naruszenie 25

    56 udokumentowanych zgonów niewinnych rodaków................ oto twarz PIS -u.. A ile zgonów nieudokumentowanych ? Zbrodnia na narodzie polskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • alejaja(2019-05-05 07:56) Zgłoś naruszenie 10

    K.K., prezes ZSL-u, po raz kolejny kpi z rolników...Mowi

    Odpowiedz