Konwencja PiS poświęcona wsi. Co partia obiecała rolnikom?

06.04.2019, 15:36; Aktualizacja: 06.04.2019, 16:10
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Waszczuk

Polskie rolnictwo to ogromny potencjał; ważne jest to, aby go wykorzystać – podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński. Premier Mateusz Morawiecki mówił zaś o tym, że PiS będzie zabiegał w UE o wyższe środki dla rolników. Minister Jan Krzysztof Ardanowski obiecał uregulowanie należności sadownikom.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Zenon(2019-04-07 07:34) Zgłoś naruszenie 160

    A to się PiS znowu obłowi,100 zeta za ****************** byki znowu w plecy,bo tylko za krowy 500+.

    Odpowiedz
  • EWA(2019-04-07 07:41) Zgłoś naruszenie 122

    Z czyich pieniędzy ma być wsparcie .."Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej" ??? Z czyich pieniędzy 150 wyprawki na prowadzenie gospodarstwa? PiS odleciał.....

    Odpowiedz
  • Mały Kazio(2019-04-07 10:43) Zgłoś naruszenie 110

    PIS przed wyborami znowu obiecuje mirę, kadzidło i złoto... Na razie jednak jest tylko Kadzidło, a resztę zobaczycie, jak tucznik 100+ ...

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-04-07 09:38) Zgłoś naruszenie 100

    PiS obieca, cokolwiek zechcą.... 😁

    Odpowiedz
  • sw(2019-04-07 10:20) Zgłoś naruszenie 91

    O nauczycielach na wsi ani słowa, ale na KROWĘ 500 + . Wstyd p. J.K.

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-04-07 17:55) Zgłoś naruszenie 80

    A kiedy 1000+ na kota!!!

    Odpowiedz
  • rys(2019-04-07 17:00) Zgłoś naruszenie 30

    a na kure 50zl. to nie laska w kazdej gminie duza knajpa i burdel bedzie ok.

    Odpowiedz
  • sw(2019-04-08 09:45) Zgłoś naruszenie 30

    Dopisuję: PiS obiecał rolnikom Niderlandy licząc na naiwność rolników, oj zawiedzie się prezes. Na wsi rolnicy też oglądają nie tylko TVP Info

    Odpowiedz
  • And65(2019-04-06 16:30) Zgłoś naruszenie 11

    /Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie pomagam.pl/andrzejkulis

    Odpowiedz
  • rencista(2019-04-14 22:03) Zgłoś naruszenie 00

    Pis zablokował wolny rynek ziemią rolną ustawą i stworzył mafię wielkich rolników. Nierolnik nie może kupić działki na wsi. Właściciel ziemi rolnej nie może sprzedać działki rolnej dla nierolnika. Pis ustawą o ziemi rolnej ograbił biednych rencistów i emerytów z KRUS. Emeryci i renciści z KRUS otrzymują około 1000 zł renty i emerytury netto-pełnej, kwartalnej 330 zł netto, i nie mogą sprzedać swojej ziemi za godziwe pieniądze na wolnym rynku. Bolszewicka ustawa obowiązuje od kwietnia 2016 roku.

    Odpowiedz