PiS wygrywa i rządzi samodzielnie, do Sejmu wchodzi Wiosna Biedronia [NAJNOWSZY SONDAŻ]

23.03.2019, 10:52; Aktualizacja: 23.03.2019, 11:11
Próg wyborczy przekroczyłoby także PSL z 5,3 proc. poparciem.

Próg wyborczy przekroczyłoby także PSL z 5,3 proc. poparciem.źródło: ShutterStock

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w marcu PiS-Zjednoczoną Prawicę poparłoby 42,6 proc. badanych, co przekłada się na 252 mandaty; poparcie dla PO zadeklarowało 26,7 proc. - wynika z sondażu Estymatora dla DoRzeczy.pl. Na Wiosnę Roberta Biedronia chciało głosować - 6,4 proc., na Kukiz'15 - 6,3 proc.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • Socjolog(2019-03-23 13:26) Zgłoś naruszenie 149

    czy wam nie wstyd publikowac takie bzdury ??Estymator to jednoosobowa ,malenka firma pana jacka Choloniewskeigo,pracujacego wylacznei na zamowienie PiS ,w zwiazku z czym zawsze daje duzo wyzszy wynik,wyzszy nawet niz CBOS,kompletnie niemprawdziwy Wstyd.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • dlaczego(2019-03-23 11:42) Zgłoś naruszenie 1113

    Jak Polacy mogą głosować na ugrupowanie, które finansują niemieckie fundacje, co osobiście potwierdził pan Biedroń? Sam pan Biedroń , twierdzi , że domaganie się reparacji to głupota , a jak się zachowuje można obejrzeć na yt- kilerskie karaoke Robert Biedroń. Proszę o rzeczową odpowiedź , bo ja naprawdę tego nie rozumiem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dlaczego(2019-03-23 13:54) Zgłoś naruszenie 75

    @socjolog... Przynajmniej nie kłam. Biedroń publicznie przyznał , że pieniądze na konwencję wyborczą Wiosny w części pochodziły z niemieckich fundacji . Reparacje nie są załatwione i Niemcy mają moralny obowiązek zapłacić Polsce za ogrom zbrodni i zniszczeń z okresu II WŚ. Samo systematyczne zniszczenie Warszawy już po upadku powstania , było niemieckim planem państwowym nie związanym bezpośrednio z działaniami wojennymi. To tym niemieckim Hunom , nigdy nie będzie darowane.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • AE(2019-03-23 12:29) Zgłoś naruszenie 75

    Czyli prawie wszyscy co chodzą na wybory cierpią na pomroczność jasną prawie 50 %, a co drugą połową ono to już w ogóle nie chodzą. I teraz z tych dwóch stron ma bardziej w ***** Polskę zna ktoś odpowiedź?

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-03-23 14:51) Zgłoś naruszenie 58

    Ile kosztował ten sondaż.? Bo jak mnie stać to też sobie zafunduję. A co........ 😁

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ABC(2019-03-23 15:10) Zgłoś naruszenie 44

    @dlaczego - no, to Biedroń już trochę pieniędzy tym Niemcom odebrał (jeśli to, co piszesz to prawda) w ramach ich „moralnego obowiązku zapłaty”. Głosuj na Wiosnę! Poza tym chyba powinieneś to pochwalić, jako działanie lepsze niż finansowanie partii poprzez uwłaszczanie się na majątku państwowym (np. RSW „Prasa, Książka, Ruch”), czy pobieranie przez partie dotacji z budżetu.

    Odpowiedz
  • turpin(2019-03-24 11:56) Zgłoś naruszenie 23

    >>metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CAT<< Przeciętny potencjalny wyborca PO słysząc gadającą doń maszynkę, odkłada natychmiast słuchawkę. Przeciętny potencjalny wyborca PiS słucha z zainteresowaniem dalej - a nuż coś wygrał?

    Odpowiedz
  • prorok(2019-03-24 08:02) Zgłoś naruszenie 15

    Ten sondaż jest niewiarygodny. Kilka dni temu był sondaż, kw którym KO miała 3 punkty procentowe przewagi nad pis-em.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Stefan Maruda(2019-03-24 17:41) Zgłoś naruszenie 11

    Już chyba dosyć straszenia tym wyjściem Polski z UE ! To jest program Tego Odpadu Europejskiego, co sie tak nazwali Koalicia Wyrzutków Europejskich !!! Czlowiek o zdrowym umyśle, nigdy nie pozwoli oddać znowu Polskę w obce rece ! BRAWO PIS !!! Tylko PIS !!! Jest wycie !!! To znakomiecie !!!

    Odpowiedz
  • socjolog(2019-03-24 14:41) Zgłoś naruszenie 02

    -------------- czy wam nie wstyd publikowac takie bzdury ??Estymator to jednoosobowa ,malenka firma pana jacka Choloniewskeigo,pracujacego wylacznei na zamowienie PiS ,w zwiazku z czym zawsze daje duzo wyzszy wynik,wyzszy nawet niz CBOS,kompletnie niemprawdziwy Wstyd.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz