PiS wygrywa i rządzi samodzielnie, do Sejmu wchodzi Wiosna Biedronia [NAJNOWSZY SONDAŻ]

23.03.2019, 10:52; Aktualizacja: 23.03.2019, 11:11
Próg wyborczy przekroczyłoby także PSL z 5,3 proc. poparciem.

Próg wyborczy przekroczyłoby także PSL z 5,3 proc. poparciem.źródło: ShutterStock

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w marcu PiS-Zjednoczoną Prawicę poparłoby 42,6 proc. badanych, co przekłada się na 252 mandaty; poparcie dla PO zadeklarowało 26,7 proc. - wynika z sondażu Estymatora dla DoRzeczy.pl. Na Wiosnę Roberta Biedronia chciało głosować - 6,4 proc., na Kukiz'15 - 6,3 proc.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Stefan Maruda(2019-03-24 17:41) Zgłoś naruszenie 11

    Już chyba dosyć straszenia tym wyjściem Polski z UE ! To jest program Tego Odpadu Europejskiego, co sie tak nazwali Koalicia Wyrzutków Europejskich !!! Czlowiek o zdrowym umyśle, nigdy nie pozwoli oddać znowu Polskę w obce rece ! BRAWO PIS !!! Tylko PIS !!! Jest wycie !!! To znakomiecie !!!

    Odpowiedz
  • socjolog(2019-03-24 14:41) Zgłoś naruszenie 02

    -------------- czy wam nie wstyd publikowac takie bzdury ??Estymator to jednoosobowa ,malenka firma pana jacka Choloniewskeigo,pracujacego wylacznei na zamowienie PiS ,w zwiazku z czym zawsze daje duzo wyzszy wynik,wyzszy nawet niz CBOS,kompletnie niemprawdziwy Wstyd.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • turpin(2019-03-24 11:56) Zgłoś naruszenie 23

    >>metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CAT<< Przeciętny potencjalny wyborca PO słysząc gadającą doń maszynkę, odkłada natychmiast słuchawkę. Przeciętny potencjalny wyborca PiS słucha z zainteresowaniem dalej - a nuż coś wygrał?

    Odpowiedz
  • prorok(2019-03-24 08:02) Zgłoś naruszenie 15

    Ten sondaż jest niewiarygodny. Kilka dni temu był sondaż, kw którym KO miała 3 punkty procentowe przewagi nad pis-em.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-03-23 14:51) Zgłoś naruszenie 58

    Ile kosztował ten sondaż.? Bo jak mnie stać to też sobie zafunduję. A co........ 😁

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Socjolog(2019-03-23 13:26) Zgłoś naruszenie 149

    czy wam nie wstyd publikowac takie bzdury ??Estymator to jednoosobowa ,malenka firma pana jacka Choloniewskeigo,pracujacego wylacznei na zamowienie PiS ,w zwiazku z czym zawsze daje duzo wyzszy wynik,wyzszy nawet niz CBOS,kompletnie niemprawdziwy Wstyd.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • AE(2019-03-23 12:29) Zgłoś naruszenie 75

    Czyli prawie wszyscy co chodzą na wybory cierpią na pomroczność jasną prawie 50 %, a co drugą połową ono to już w ogóle nie chodzą. I teraz z tych dwóch stron ma bardziej w ***** Polskę zna ktoś odpowiedź?

    Odpowiedz
  • dlaczego(2019-03-23 11:42) Zgłoś naruszenie 1113

    Jak Polacy mogą głosować na ugrupowanie, które finansują niemieckie fundacje, co osobiście potwierdził pan Biedroń? Sam pan Biedroń , twierdzi , że domaganie się reparacji to głupota , a jak się zachowuje można obejrzeć na yt- kilerskie karaoke Robert Biedroń. Proszę o rzeczową odpowiedź , bo ja naprawdę tego nie rozumiem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz