Planowanie zamachu terrorystycznego w Polsce. Mężczyzna gromadzić informacje oraz pozyskiwać fundusze

04.03.2019, 09:32; Aktualizacja: 04.03.2019, 10:33
Zarzut wobec Ł. dotyczy przygotowania do popełnienia przestępstwa o charakterze terrorystycznym. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Wydział Zamiejscowy ABW w Łodzi pod nadzorem łódzkiego wydziału departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej.

Zarzut wobec Ł. dotyczy przygotowania do popełnienia przestępstwa o charakterze terrorystycznym. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Wydział Zamiejscowy ABW w Łodzi pod nadzorem łódzkiego wydziału departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej.źródło: ShutterStock

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o planowanie zamachu terrorystycznego - dowiedziała się w poniedziałek PAP. Zatrzymany w Radomiu Daniel Ł. miał gromadzić informacje oraz pozyskiwać fundusze, by przeprowadzić w Polsce zamach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • narodowa schizofrenia(2019-03-04 11:42) Zgłoś naruszenie 00

    .......Zatrzymany w Radomiu Daniel Ł. miał gromadzić informacje oraz pozyskiwać fundusze, by przeprowadzić w Polsce zamach....... Czegoś tu nie rozumiem. Buduje się pomniki i pisze od nowa złotymi zgłoskami historię lat powojennych obalaczom ustroju i mordercom niewinnych ludzi a na Daniela który zamierzał to samo nasyła się szwadrony abw. Czy to nie jest aberracja ?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie