Znamy "jedynki" PiS w wyborach do PE. Zobacz kto będzie kandydował

19.02.2019, 19:07; Aktualizacja: 19.02.2019, 20:14
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: ShutterStock

Joachim Brudziński, Beata Szydło, Jacek Saryusz-Wolski, Adam Bielan, Witold Waszczykowski, Elżbieta Kruk, Karol Karski, Tomasz Poręba, Zdzisław Krasnodębski, Anna Zalewska - są wśród "jedynek" PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Decyzję podjął we wtorek Komitet Polityczny PiS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (23)

  • gfhjghj(2019-03-17 23:12) Zgłoś naruszenie 11

    Precz z UE !

    Odpowiedz
  • Ciekawe(2019-02-20 14:09) Zgłoś naruszenie 50

    ... czy "coś tam coś tam" załatwio ?!

    Odpowiedz
  • Obserwator(2019-02-20 10:50) Zgłoś naruszenie 90

    Zrujnowali polskie prawo, sądownictwo, edukację, stosunki z sąsiadami, opinię o Polsce i Polakach w świecie i w obawie przed Trybunałem Stanu usiłują się teraz schować za europejskim immunitetem i unijną flagą…

    Odpowiedz
  • Rasa Panów(2019-02-20 10:19) Zgłoś naruszenie 80

    Koryto+ Wypłata w EURO

    Odpowiedz
  • czytelnik(2019-02-20 09:01) Zgłoś naruszenie 318

    czytając te wpisy, to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać, wg tych autorów to najlepsi penikiem będą dinozaury z koalicji, a może wdowa, ktora rozpacza w USA

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pis to potęga i każdy PO nią sięga ????(2019-02-20 08:26) Zgłoś naruszenie 214

    nawet POlityczna mitręga ???

    Odpowiedz
  • ze to ziemia nosi (2019-02-20 08:21) Zgłoś naruszenie 171

    no i poplynie szambo piso---skie do uni tej niechcianej 27-1 oni nie maja wstydu ani honoru to dzban przy dzbanie to jest skandal na caly swiat jak takie osoby moga dalej istniec w polityce

    Odpowiedz
  • Ali(2019-02-20 08:17) Zgłoś naruszenie 22

    No to pan Biedroń narobił bigosu.Do Europarlamentu rząd "na Biedronia"?Znane nazwisko ma przyciągnąć?A później zamiana osób?

    Odpowiedz
  • 3 Beaty + ... w EURO(2019-02-19 22:26) Zgłoś naruszenie 232

    " Im to tez się należało" … powiedział teraz GURU PIS. . Nieprawdaż … ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wiara w pieniądz rośnie(2019-02-19 22:16) Zgłoś naruszenie 243

    Barka pisowska nabiera coraz więcej wody i wszystkie szczury nie potrafiące pływać ewakuują się do Brukseli. To już ostatni moment .......

    Odpowiedz
  • Hasło PIS-Bolszewii ... (2019-02-19 21:23) Zgłoś naruszenie 242

    … "RATUJ się KTO może i JAK może " … w EURO (parlamencie). Już czują, ze niedługo "ULICA" wywiezie Ich taczkami na ŚMIETNIK HISTORII.

    Odpowiedz
  • Jeszcze mało PIS-Bolszewii... !!!(2019-02-19 21:07) Zgłoś naruszenie 282

    … KASA, KASA … i jeszcze raz KASA !!! Oni są niereformowalni

    Odpowiedz
  • Dlaczego kasowane są ...(2019-02-19 21:03) Zgłoś naruszenie 150

    … wpisy . CENZURA jak za czasów PRL !!!

    Odpowiedz
  • sw(2019-02-19 20:46) Zgłoś naruszenie 313

    "TOTALNA" EWAKUACJA. przed jesiennymi wyborami. To znak,że nie wygrają wyborów. Ci ludzie opluwają UE, ale miła im KASA.

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-02-19 20:23) Zgłoś naruszenie 464

    Nie wolno dopuścić aby te pisie śmierdziele uciekły od prawnej odpowiedzialności za rozwalenie Polski!!Wyprowadzali flagę unijną a teraz marzy im się unijna emeryturka!!

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz