Szczyt V4 i Izraela przesunięty na żądanie Polski

18.02.2019, 19:39; Aktualizacja: 18.02.2019, 19:51
Jerozolima

Macakova przypomniała również, że idea szczytu w Jerozolimie została uzgodniona podczas pierwszego spotkania premierów Grupy Wyszehradzkiej z premierem Izraela w Budapeszcie w 2017 roku.źródło: ShutterStock

Władze sprawującej obecnie przewodnictwo Grupy Wyszehradzkiej (V4) Słowacji poinformowały w poniedziałek, że spotkanie na szczycie czterech państw członkowskich tego ugrupowania i Izraela zostaje przesunięte na drugą połowę bieżącego roku.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Bert(2019-02-18 22:48) Zgłoś naruszenie 70

  A po co w ogóle to spotkanie V4 w Izraelu. Natanjahu potrzebuje się sfotografować z Europejczykami. To niech jedzie do Putina, albo niech dobrze zapłaci za taką fotkę.

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2019-02-18 20:38) Zgłoś naruszenie 70

  Izraelowi nic do V4 . Nie ich broszka . Łapy precz od Polski .

  Odpowiedz
 • Krukenberg tumor(2019-02-19 17:39) Zgłoś naruszenie 00

  "Macakova przypomniała również, że idea szczytu w Jerozolimie została uzgodniona podczas pierwszego spotkania premierów Grupy Wyszehradzkiej z premierem Izraela w Budapeszcie w 2017 roku. Po ogłoszonej przez premiera Mateusza Morawieckiego rezygnacji Polski z udziału w szczycie szef czeskiego rządu Andrej Babisz poinformował, że zamiast tego odbędą się dwustronne rozmowy przedstawicieli Izraela z reprezentantami pozostałych trzech państw V4." Czytając to przypomniał mi się Pietrzak gdy był jeszcze normalny. Kiedy? A za "komuny". Tekst brzmiał "członek wysuwający się na czoło". Mam nadzieję, że mogę nie tłumaczyć, bo wszyscy wiedzą o co chodziło? Ach, jak to ładnie brzmi: "odbędą się dwustronne rozmowy przedstawicieli Izraela z reprezentantami pozostałych trzech państw..."

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie