Będą nowe sankcje przeciwko Rosji? USA i UE szykują odpowiedź na agresywną politykę Kremla

13.02.2019, 09:17; Aktualizacja: 13.02.2019, 09:31
"Wszystkie kraje UE poprą nowe sankcje, ponieważ Rosja nie wykazuje postępów w żadnej dziedzinie" - powiedział cytowany przez "FT" anonimowy dyplomata. "Nie ma żadnej pozytywnej rzeczy, na którą mogłyby się powołać kraje niechętne retorsjom" - dodał.

"Wszystkie kraje UE poprą nowe sankcje, ponieważ Rosja nie wykazuje postępów w żadnej dziedzinie" - powiedział cytowany przez "FT" anonimowy dyplomata. "Nie ma żadnej pozytywnej rzeczy, na którą mogłyby się powołać kraje niechętne retorsjom" - dodał.źródło: ShutterStock

Stany Zjednoczone i Unia Europejska przygotowują nowy pakiet sankcji wymierzony w Rosję - informuje w środę brytyjski dziennik "Financial Times". Ma to być odpowiedź na agresywną politykę Kremla w regionie Morza Azowskiego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • posuwanie odtylcowe(2019-02-13 10:37) Zgłoś naruszenie 11

  Przepraszam a jakie amerykańskie sankcje przewidziane są do nałożenia na Hiszpanię za przeprowadzenie w Katalonii referendum w sprawie odłączenia się od macierzy? ........Oficjalne przyłączenie Krymu do terytorium Rosji nastąpiło 18 lutego 1784 r. Tego dnia niestrudzony kolonizator wybrzeży czarnomorskich, książę Grigorin Potiomkin, ....... http://www.eastway.pl/historia+krymu Czy to znaczy, że Hawaje zaanektowane 21 sierpnia 1959 roku przez USA też powinny odzyskać niepodległość? https://pl.wikipedia.org/wiki/Aneksja_Hawaj%C3%B3w https://pl.wikipedia.org/wiki/Hawaje

  Odpowiedz
 • vidoq(2019-02-13 11:19) Zgłoś naruszenie 20

  Przecież przez te sankcje bardzo dużo tracimy. Ameryka załatwia swoje interesy skłócając nas i Europe z Rosją.

  Odpowiedz
 • Henryk(2019-02-13 11:25) Zgłoś naruszenie 11

  Rosja niczym drapieżne, niebezpieczne zwierzę, ciągle kąsa, należy zastosować wobec drapieżnika większe ograniczenia, mniej swobody łobuzowi.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie