Niesiołowski: Nie mam żadnych zarzutów. Wąsik: Sprawa jest rozwojowa

31.01.2019, 10:16; Aktualizacja: 31.01.2019, 11:15
Dopytywany o sprawę Niesiołowski wskazał, by pytać o sprawę "tych geniuszy z CBA". "Chodzi o przykrywkę chyba Kaczyńskiego (...), jego taśmy, prosta sprawa, banalna. Wymyślili, wielka operacja" - dodał.

Dopytywany o sprawę Niesiołowski wskazał, by pytać o sprawę "tych geniuszy z CBA". "Chodzi o przykrywkę chyba Kaczyńskiego (...), jego taśmy, prosta sprawa, banalna. Wymyślili, wielka operacja" - dodał.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Pawel Malecki Agencja Gazeta

Nie mam żadnych zarzutów, żadnych łapówek nie brałem, proszę pytać CBA - powiedział poseł PSL-UED Stefan Niesiołowski, pytany w czwartek rano przez dziennikarzy w Sejmie o zatrzymanie przez CBA trzech podejrzewanych o korupcję biznesmenów z Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Ale co 30 razy pobzykał(2019-02-01 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    To tego nie kwestionuje i to mi się podoba. Zresztą to nie jest zarzut, a powód do chwały.

    Odpowiedz
  • Pacz pan(2019-01-31 17:46) Zgłoś naruszenie 00

    ... napatrzył się na pszczółki i jaki pracowity.

    Odpowiedz
  • krzyś(2019-01-31 12:31) Zgłoś naruszenie 22

    Ten damski bokser dawno powinien siedzieć w kamieniołomie i zapracowywać na całodzienne utrzymanie

    Odpowiedz
  • wcześniej czy później(2019-01-31 12:18) Zgłoś naruszenie 10

    Skoro umowa dżentelmeńska POPisu została zerwana to można się spodziewać w następnym rozdaniu gdy nie będzie parasola ochronnego rzezi niewiniątek z dworu kulawego prezesa. Szyki i inni szykujcie się. Już widzę jak będą usuwane z alei zasłużonych jesionki tych, okrzykniętych bohaterami narodowymi pomimo że nie nadawali się nawet na bohaterów gminnych.

    Odpowiedz
  • wnerw(2019-01-31 11:34) Zgłoś naruszenie 53

    Z wypowiedzi Wąsika można jednoznacznie stwierdzić, że sprawę rozpracowywali od jakiegoś czasu a teraz na chybcika powiązują ją z politykiem opozycji aby wydźwięk sprawy pozwalał w gadzinówce przykryć sprawę Kaczyńskiego.

    Odpowiedz
  • ZChN(2019-01-31 10:52) Zgłoś naruszenie 611

    ...Niesiołowski oświadczył, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów..... Szanowny panie nie trzeba znać człowieka żeby brać od niego wotum ,które i tak trafia do pani bozi. Ważne aby pani bozia była zadowolona z wotów.

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-01-31 10:38) Zgłoś naruszenie 195

    Szczujnia ruszyła do ataku.Z Misiem nie wyszło trzeba wszystkich inaczej myślących pozamykać A "Deweloper" chodzi bezkarny.!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz