Taśmy Kaczyńskiego - nowe nagranie

31.01.2019, 07:54; Aktualizacja: 31.01.2019, 08:05
W środę "GW" napisała, że Jarosław Kaczyński 20 razy spotykał się w centrali partii z austriackim biznesmenem, który miał w imieniu spółki Srebrna zbudować biurowiec; w jednej z rozmów brał udział prezes Pekao SA Michał Krupiński.

W środę "GW" napisała, że Jarosław Kaczyński 20 razy spotykał się w centrali partii z austriackim biznesmenem, który miał w imieniu spółki Srebrna zbudować biurowiec; w jednej z rozmów brał udział prezes Pekao SA Michał Krupiński.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Inwestycja przy ul. Srebrnej nie może dojść do skutku z przyczyn politycznych - mówi - w nowym nagraniu ujawnionym przez "GW" w czwartek - o budowie w Warszawie wieżowców lider PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Przy tym wszystkim(2019-01-31 13:11) Zgłoś naruszenie 33

    ... komuchy to drobni złodzieje batoników.

    Odpowiedz
  • green(2019-01-31 12:32) Zgłoś naruszenie 47

    Kaczynski nie robil nic zlego. Pokazaly te tasmy ze wladze Warszawy ze wzgledow polityczno-ideologicznych nie chca dac spolce Srebrna pozwolenia na budowe. Kaczynski jak narazie z tasm wynikajest uczciwym przywodca partii.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • przerwa śniadaniowa(2019-01-31 11:20) Zgłoś naruszenie 83

    Z nagrań jednoznacznie wynika że Kaczyński doskonale wiedział, że robi coś złego, niezgodnego jeśli nie z literą prawa to z jego duchem. Przyznaje się do obchodzenia prawa co również jest przestępstwem tak jak i sam fakt że wykorzystuje pomieszczenie partyjne do rozmów biznesowych dla fundacji oraz to że wypełnia swoim zachowaniem wobec rozmówcy znamiona oszustwa. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia załatwiania kredytów na telefon dla niewypłacalnej gazety. Moim zdaniem jako polityk jest spalony a dla PIS stanie się kulą u nogi. Będą go grillowali tak długo jak się da aż miło.......

    Odpowiedz
  • mordimer(2019-01-31 10:53) Zgłoś naruszenie 41

    koniec świata - sowieci zaczęli czytać GP...

    Odpowiedz
  • RR(2019-01-31 10:51) Zgłoś naruszenie 29

    Dlaczego sąd nie wydał zakazu publikowania tych nagran?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • No i co z tego -co to za afera w porównaniu do ..(2019-01-31 10:32) Zgłoś naruszenie 97

    ...POlska tonie w długach a Oni sobie Hucpę Euro 2012 organizują gdyż pierwszy kibol w RP ma w głowie POdobnie jak piłka POwietrze. .......Zamiast obniżać jak obiecał POdatki do 18 % to Wam VAT Oszust jeden wciąż POdnosi - długi państwa rosną - TVN żebrze od społeczeństwa na biedne rodziny i dzieci gdy Donald za zaoszczędzone pieniądze w ten sposób na tych dzieciach i rodzinach buduje stadiony (nikomu niepotrzebne szczególnie PO Euro - i to bez Referendum nakazanego w Konstytucji przy znacznych wydatkach państwa) lub funduje Radnym Diety za kadencje w wysokości 150 000 zł!!!. Zakłady państwowe wyprzedają a te już jako prywatne PO -tem Podnoszą ceny produktów i na Was odbijają sobie koszt zakupu (np. energetyka)- -. Obiecał że Prezesi nie będą mieli odpraw wyższych niż Jego mama gdy jako pielęgni

    Odpowiedz
  • DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921(2019-01-31 08:36) Zgłoś naruszenie 913

    GW WY JESTESCIE CHORZY NACZELE Z LISEM SZUKACIE DZIURY W CALYM SZUKAJCIE W PO ROZMOWA BIENKOWSKIEJ Z WOJTUNIKIEM TAM JEST SPRAWA PROKURATORSKA.TAM WIDAC JAK OKRADANO NASZE PANSTWO NARUD I JESZCZE W NAGRODE IDZIE DO UE TO JEST CHORE.W RMF FM WYCHODZI NEUMAN CO JEST OSKARZANY ZA PRZEKRETY I MOWI BAJKI.DLA CZEGO DO TEJ PORY NIC SIE NIE ROBI Z TYMNI CO MAJO POSTAWIONE ZARZUTY.NIE NIC GORSZEGO JAK OKRADANIE SWOJEGO NARODU I KRAJU.ZA GRANICO ZA ZLODZIEJSTWO SO WYSOKIE KARY I PRZEPADEK MNIENIA W CALOSCI.LUDZIE ZAMIESZANI W ROZNE AFERY SPRAWIEDLIWOSC KIEDYS WAZ DOSIEGNIE.BO ZLO DOBREM ZWYCIEZAJ.PO TO SAMO ZLO CO WIDAC JAK PLUJO JAK SZCZUJO NIE TYLKO W POLSCE ALE I W UE.NARUD WAZ WSZYSTKICH ROZLICZY A ZWLASZCZA KLAMCOW OSZUSTOW I LUDZI NIE GODNYCH ZEBY BYLI W SEJMNIE SENACIE CZY WUE.CI LUDZIE POWINNI BYC JAK KRYSZTAL A TU JEST INACZEJ.LUDZIE CZEKAJO NA WYROKI.SO UMACZANI ZA KORUPCJE I NIE TYLKO.HANBA JUDASZOM!!!TO PRZEZ WAZ NARUD JEST DZIADEM ALE WAZ LUDZI Z PO PSL SLD NOWOCZESNEJ NIE RUSZA.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz