Sąd przekazał sprawę sędziego, który kradł sprzęt elektroniczny

15.01.2019, 15:56; Aktualizacja: 15.01.2019, 16:55
W połowie października 2017 roku Sąd Najwyższy utrzymał decyzję o obniżeniu wynagrodzenia i o zawieszeniu sędziego W. "Materiał dowodowy sprawy jest porażający i przygnębiający. Wyrządza niepowetowaną szkodę wymiarowi sprawiedliwości" - mówił w uzasadnieniu tamtej decyzji sędzia SN Zbigniew Myszka.

W połowie października 2017 roku Sąd Najwyższy utrzymał decyzję o obniżeniu wynagrodzenia i o zawieszeniu sędziego W. "Materiał dowodowy sprawy jest porażający i przygnębiający. Wyrządza niepowetowaną szkodę wymiarowi sprawiedliwości" - mówił w uzasadnieniu tamtej decyzji sędzia SN Zbigniew Myszka.źródło: ShutterStock

Wałbrzyski sąd przekazał do Sądu Rejonowego Wrocław Krzyki sprawę sędziego Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu Roberta W., który został oskarżony o kradzieże sprzętu elektronicznego w sklepach. Do przestępstw doszło w lutym 2017 r. we Wrocławiu i Wałbrzychu.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

 • Sędzia(2019-01-15 17:46) Zgłoś naruszenie 132

  Wstyd panie W. Jakoś nie mogę nazwać pana sędzią. Sędzia brzmi dumnie i wymaga od takich osób ponadprzeciętnej przyzwoitości, uczciwości i odporności na pokusy, którym ulegają ludzie mali. Tacy jak pan niszczą opinię o wspaniałych Sędziach i WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI z dużej litery. tacy jak pan są pretekstem czystek wśród uczciwych sędziów. Niech pan się zrzeknie stanowiska i oszczędzi wstydu sobie i Sędziom!!!!!

  Odpowiedz
 • Jaki sędzia ?(2019-01-15 20:41) Zgłoś naruszenie 25

  To złodziej i powinien być wydalony z palestry.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Mały Jaś(2019-01-15 20:42) Zgłoś naruszenie 16

  Promotorzy prezydenta Dudy podobno mieli się za niego wstydzić. Co należałoby zrobić z promotorami tego? Ale to nie jest problem. Problemem jest to, że sędziowie z Wałbrzycha rezygnują z niezawisłości. Wolą żeby to ktoś inny wyrokował. To niech zadzwonią do MS i spytają się jaki wyrok byłby satysfakcjonujący, jak nie wiedzą sami. Wstyd. Do Biedronki na kasę jak nie wiecie co to jest sprawiedliwość. Tam was managiery nauczą.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kacz(2019-01-15 22:25) Zgłoś naruszenie 20

  Jakiś inteligentny inaczej to pisał

  Odpowiedz
 • qwerty(2019-01-15 23:29) Zgłoś naruszenie 31

  Sędziowie w Wałbrzychu to niech się może do mysiej dziury schowają. Najpierw chcieli przekazać i wystąpili do SN. Nie wyszło. To dopiero teraz dopatrują się tego, że nie są własciwi. A sprawa oczywiście trwa. Skandal. To dopiero teraz akta ktoś tam przeczytał czy też naczelną zasadą postępowania jest tam: nie chcę prowadzić tej sprawy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie