Spychalski: Prezydent chce poznać stanowisko ministerstw w sprawie odstrzału dzików

10.01.2019, 09:43; Aktualizacja: 10.01.2019, 09:59
Rzecznik prezydenta Błażej Spychalskipowiedział, że "prezydent przede wszystkim chce się dowiedzieć, jaka jest dokładnie sytuacja faktyczna, jeśli chodzi o odstrzał dzików".

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalskipowiedział, że "prezydent przede wszystkim chce się dowiedzieć, jaka jest dokładnie sytuacja faktyczna, jeśli chodzi o odstrzał dzików".źródło: ShutterStock

Byłoby zaskakujące, gdyby się okazało, że mamy odstrzelić 90 proc. populacji dzików w Polsce; chcemy mieć pełną wiedzę przekazaną przez ministrów - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, odnosząc się do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z szefami resortów: rolnictwa i środowiska.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • jak opłatek na wietrze(2019-01-10 15:10) Zgłoś naruszenie 00

    Spychalski: Prezydent chce poznać stanowisko ministerstw w sprawie odstrzału dzików..... Chce znać zdanie politycznych arogantów zamiast świata nauki, który ma niezbędną wiedzę.

    Odpowiedz
  • POlska to Nienormalność _ Inspektor Pracy(2019-01-10 13:15) Zgłoś naruszenie 20

    ........Jest jedno pewne - to nie dziki a ci z PO robią szkody ,to Ich należy zutylizować ,aresztować ,zmusić do pracy przy w kamieniołomach lub opary rtęci, izotopy promieniotwórcze -, pyłów i gazów wybuchowych oraz trujących , urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień,wysok hałasu itp..) zatrudnionych także za komuny w soboty i swięta w nadgodzinach bez dni zamiennie wolnych na wszystkich zmianach. _Wszystkim tak spracowanym Mafie POlityczne ukradły wiek emerytalny 60 lat a potem dołozyly jeszcze kolejne 2............... prawo do tych emerytur tylko dlatego że na wstecznie wskazany rok 1998 nie mieli 25 lat pracy bo byli młodsi wiekiem choć otrzymali Ci co mieli tylko 15 lat w tych warunkach. ale Ci co 23 lata już nie.. Klepnął to TK Rzeplinskiego ku zadowoleniu POlitycznego zlodzieja Tuska. W Polsce nie ma prawa ,w Polsce są tylko fasady praworządności i sprawiedliwości.ówcześnie wypowiedziane słowa Tuska: "jak się będziecie o to sądzić, to POdniesiemy koszty Sądowe" i to uczynił -dowód: Dz.U. 2015 poz. 1800Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie—

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie