Kosiniak-Kamysz o roku rządów Morawieckiego: Udało się 500+, najgorsze było rozbijanie wspólnoty narodowej

12.12.2018, 09:48; Aktualizacja: 12.12.2018, 09:57
Na pytanie, czy nie obawia się przejścia posłów PSL do PO, Kosiniak-Kamysz powiedział, że "takich obaw nie ma".

Na pytanie, czy nie obawia się przejścia posłów PSL do PO, Kosiniak-Kamysz powiedział, że "takich obaw nie ma".źródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Udała się kontynuacja polityki prorodzinnej i program 500 plus, natomiast wiele rzeczy było złych, a najgorsze to rozbijanie Polski i wspólnoty narodowej - stwierdził szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz pytany o ocenę roku rządów premiera Mateusza Morawieckiego.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Inspektor Pracy(2018-12-12 11:58) Zgłoś naruszenie 20

    Polska obecnie jest jak „wspaniały” pracodawca który tłumaczy swoim pracownikom iz rozdał wszystkie pieniądze na bogatych rodziców dla Ich dzieci aby te dziadki wspomóc, ale nie ma juz na wcześniejszy wiek emerytalny dla długoletnio spracowanych robotników w najgorszych warunkach od najmłodszych lat , schorowanych , okradzionych wstecznie Ustawą o Emeryturach Pomostwoych. Co byś o nim -takim pracodawcy powiedział --wspaniały czy *********..........To jest nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później od 15r zycia ,także w szkodliwych i nieb warunkach pracy jak oparach rtęci, izotopów promieniotwórczych , pyłów i gazów wybuchowych oraz trujących , z urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień zasuwał ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych --ludzi Tych wręcz Okradziono cynicznie i bezczelne wstecznie dzialająca Ustawą Pomostową ze złamaniem wszystkich zasad i praw .....A gdzie obietnice Dudów -40 lat i finite albo eutanazja.! .

    Odpowiedz
  • 121(2018-12-12 10:32) Zgłoś naruszenie 10

    Było widac jak budowali wspólnote narodową przez 8 lat rozganiajac legalne demonstracje wodą i strzelaniem do protestujących , nie prowadzili dialogu z stroną społeczną, wydłużali wiek emerytalny , zagarneli ludziom pieniądze z OFE wspólnie z PO, ten facet chyba jest chory???

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie