PO chce, by Ziobro przedstawił w Sejmie informację dot. sprawy KNF i SKOK

10.12.2018, 13:10; Aktualizacja: 10.12.2018, 13:39
Według Grabca zachowanie i wypowiedzi Ziobry pokazują, że "staje on po stronie przestępców i gangsterów, a nie w obronie przedstawicieli państwa, którzy z gangsterami walczyli".

Według Grabca zachowanie i wypowiedzi Ziobry pokazują, że "staje on po stronie przestępców i gangsterów, a nie w obronie przedstawicieli państwa, którzy z gangsterami walczyli".źródło: PAP
autor zdjęcia: Bartłomiej Zborowski

Posłowie PO oświadczyli w poniedziałek, że oczekują od ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, że wytłumaczy się na najbliższym posiedzeniu Sejmu ze swoich działań, jakie podejmował w czasie swojego urzędowania w "kontekście spraw Kasy Krajowej SKOK" i KNF.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • xyz(2018-12-10 14:58) Zgłoś naruszenie 00

    Obrońca Pana Kwaśniaka mecenas Neumann W radio TOK FM powiedział, że prokuratura od jakiegoś czasu prowadziła śledztwo dot. poprzedniej ekipy zarządzającej w KNF i że w związku z tym przesłuchano wiele osób. Z powyższego wynika, że działania prokuratury były planowane a nagłośnienie medialne i zgłoszenie do prokuratury sprawy z Panem Chrzanowskim miał na celu jej przykrycie .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie