Fake newsy ministra Błaszczaka [OPINIA]

autor: Maciej Miłosz06.12.2018, 07:43; Aktualizacja: 06.12.2018, 08:17
Wczoraj minister Mariusz Błaszczak, mówiąc o fake newsach, potwierdził jedynie nasze prawdziwe informacje.

Wczoraj minister Mariusz Błaszczak, mówiąc o fake newsach, potwierdził jedynie nasze prawdziwe informacje.źródło: ShutterStock

W poniedziałek na łamach DGP napisaliśmy, że w przyszłym roku maksymalna liczba żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT), a więc ochotników, może wynosić nieco ponad 17 tys. Ta liczba pojawia się w projekcie rozporządzenia Rady Ministrów, które przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej. Podobne wnioski płyną z innych dokumentów przygotowanych w resorcie obrony.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • jurgen(2018-12-07 11:22) Zgłoś naruszenie 72

    Miłosz nie ma co teraz rżnąć głupa - zostałeś przyłapany na wytworzeniu fake newsa (pol. kłamstwo) - podobnie jak niedawno Świerczyński - Świerczyński się do fake newsa przyznał i za niego przeprosił, za co go chwaliłeś, że ma klasę - miej klasę i ty

    Odpowiedz
  • Wojciech Andrearczyk, żołnierz WOT(2018-12-07 12:05) Zgłoś naruszenie 71

    Winny się tłumaczy. To po pierwsze. Po drugie: będąc dziennikarzem nauczyłem się, żeby pisać o tym, o czym mam pojęcie. Panie Miłoszu, może po prostu obronność to nie jest Pański "konik"? Pozdrawiam!

    Odpowiedz
  • Pułkownik (2018-12-06 12:58) Zgłoś naruszenie 63

    Artykuły Pana Miłosza to po prostu czarny humor w dużych porcjach. Ten Pan powinien zająć się inną branżą, może hodowla zwierząt byłaby odpowiednia.

    Odpowiedz
  • Takitam(2018-12-06 23:06) Zgłoś naruszenie 62

    Ojj Maciek Maciek czy Miłosz bo już nie wiem;) ehh chyba Cie zabolała odpowiedź terytorialsów... ojjj sorry.. ojj przepraszam za "psujący język anglicyzm", obrońców terytorium ;) nie no chopie weź po prostu przyznaj, że przegiąłeś i tyle, po co tak kręcić;) pozdrawiam teryto... ojj anglicyzm znowu, tj. wotowiec :D

    Odpowiedz
  • Błaszczak(2018-12-06 10:02) Zgłoś naruszenie 55

    ... tylko fake newsami operuje.

    Odpowiedz
  • Bert(2018-12-07 22:31) Zgłoś naruszenie 21

    fake newsy to raczej domena takich podróbek dziennikarskich jak autor

    Odpowiedz